rozpoczęcie sprzedaży biletów na Expo 2020 w Dubaju

eTravel S.A. rozpoczyna sprzedaż biletów na Expo 2020 w Dubaju

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na wystawę światową Expo 2020 w Dubaju. Jedynym autoryzowanym dystrybutorem biletów na to wydarzenie z Polski jest eTravel S.A., operator platformy Meeting.pl.

„Przed nami niewątpliwie duże wyzwanie, na które jednak jesteśmy gotowi, zarówno od strony technicznej, jak i operacyjnej. Już od dłuższego czasu otrzymujemy od naszych Klientów zapytania odnośnie dostępności biletów na Expo 2020, dlatego też spodziewamy się dużego zainteresowania tym produktem. Jesteśmy pewni, że tegoroczna edycja wystawy będzie ogromnym sukcesem organizacyjnym i postawi bardzo wysoko poprzeczkę przed organizatorami kolejnego Expo. Tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli umożliwić naszym Klientom, zarówno biznesowym jak i indywidualnym, uczestnictwo w tym niezwykłym wydarzeniu.” – mówi Tomasz Szczęsny, Wiceprezes Zarządu ds. obsługi klienta w eTravel S.A.

Gdzie można kupić bilety na Expo 2020?

eTravel prowadzi sprzedaż biletów na Expo 2020 na dedykowanym portalu, dostępnym pod adresem expo.etravel.pl Co ważne, oferta obejmuje nie tylko same bilety, ale kompleksową organizację pobytu klienta w Dubaju, połączoną z wizytą na wystawie.

Dla klientów korporacyjnych, którzy posiadają umowy o współpracy z eTravel, zostanie udostępniony osobny kanał dystrybucji biletów poprzez platformę CTA.

Ile kosztują bilety na Expo 2020?

Organizator wystawy przygotował kilka rodzajów biletów wstępu:

  • bilet 1-dniowy (koszt 95 AED, tj. ok. 98 zł)
    upoważnia do jednego wejścia na Expo 2020
  • karnet wielodniowy (koszt 195 AED, tj. ok. 202 zł)
    upoważnia do nielimitowanej liczby wejść na wystawę, przez 30 kolejnych dni licząc od dnia pierwszego wejścia

Powyższy cennik dotyczy osób w wieku 18-59 lat. Dzieci i młodzież do lat 17 oraz seniorzy (60 lat i więcej) mają wstęp wolny na wystawę przez cały okres jej trwania.

Expo 2020 rozpocznie się 1 października br. i zakończy 31 marca 2022 roku.