Z listy zapytań klikając na nazwę zapytania system przeniesie Cię do PANELU NEGOCJACYJNEGO.
Aby zapoznać się z ofertą Obiektu kliknij na nazwę Obiektu, a system przeniesie Cię do PANELU NEGOCJACYJNEGO – OFERTY OBIEKTU.

Dane podzielone zostały na pięć bloków:

 • DANE PODSTAWOWE,
 • DANE OBIEKTU, OSOBA KONTAKTOWA,
 •  STATUS ORGANIZATORA, STATUS OBIEKTU,
 • OFERTA DO ZAPYTANIA,
 •  HISTORIA ZMIAN.

DANE PODSTAWOWE, DANE OBIEKTU, OSOBA KONTAKTOWA

W tych blokach zawarte są informacje pochodzące z Twojego zapytania ofertowego oraz dane Obiektu wraz z kontaktem do osoby odpowiedzialnej za przygotowanie oferty.

STATUS ORGANIZATORA, STATUS OBIEKTU

Szczegółowe opisy statusów dostępne są w rozdziale STATUSY W ZAPYTANIACH.

OFERTA DO ZAPYTANIA

W tym bloku widoczna jest szczegółowa oferta danego Obiektu opracowana na bazie Twojego zapytania ofertowego.

Na co warto zwrócić szczególną uwagę:

SALE

Cena podana w ofercie uwzględnia wszystkie Twoje oczekiwania określone w notatce oraz, godzinach funkcji, ustawieniu oraz terminie montażu i demontażu. Więcej informacji na temat Sali uzyskasz klikając na jej nazwę lub eksportując ofertę do pdf (kliknąć pdf w lewem menu).

GASTRONOMIA
Jeżeli Obiekt przygotował DODATKOWE PROPOZYCJE MENU samodzielnie możesz je wybrać z listy z wyboru. System automatycznie przeliczy wartość całej oferty. W każdej chwili możesz wrócić do pierwotnej propozycji.
Aby poznać szczegóły wystarczy kliknąć menu lub wybrać z lewego menu eksport do pdf.

GASTRONOMIA – PROPOZYCJE DODATKOWE

W tym bloku Obiekt przygotował dla Ciebie dodatkowe propozycje gastronomiczne. Aby poznać szczegóły wystarczy kliknąć menu lub wybrać z lewego menu eksport do pdf.

USŁUGI DODATKOWE

Obiekt ma do dyspozycji dodatkowe pole kosztorysu – Inne wcześniej niezdefiniowane. Możliwe, że pojawi się w niej koszt, który nie wynika z Twojego zapytania. Przykładem może być Opłata klimatyzacyjna.

HISTORIA ZMIAN

W tym bloku widoczna jest historia zmian treści zapytania ofertowego oraz procesu ofertowania. Klikając na ikonę przejdziesz do wybranej wersji archiwalnej. Na górnym pasku pojawi się komunikat Uwaga jesteś w wersji archiwalnej zapytania, wróć do wersji aktualnej >>.

MENU BOCZNE

Po przejściu do PANELU NAGOCJACYJNEGO – OFERTRA po lewej stronie dostępne jest menu:

 • POWRÓT DO LISTY (listy zapytań)
 • ZMIEŃ TREŚĆ ZAPYTANIA
  Po kliknięciu na ten guzik system umożliwi Ci zmianę treści zapytania.
  Ta operacja spowoduje automatyczną zmianę statusu wybranego Obiektu. Obiekt nie straci wprowadzonych wcześniej danych, a korekta oferty zajmie mu kilka minut.
 • EKSPORT DO PDF
  Obiekt dysponuje specjalnym kreatorem dzięki któremu w łatwy i szybki sposób może przygotować dla Ciebie szczegółową ofertę stanowiącą odpowiedź na Twoje zapytanie.
  Po kliknięciu na guzik EKSPORT DO PDF system automatycznie wygeneruje szczegółową ofertę zawierającą nie tylko kosztorys ale także wszystkie szczegóły tj.: dane podstawowe wydarzenia, dane Obiektu, kosztorys, opis zaproponowanych sal, propozycje menu i inne składowe oferty oraz warunki dodatkowe (warunki płatności, warunki anulacji).
 • EKSPORT DO XLS
  Po kliknięciu na guzik EKSPORT DO XLS system automatycznie wygeneruje szczegółowy kosztorys w formacie xls.