350 1. Punto LatinoPunto Latino to zespół będący  polsko-latynoską, doskonale wyważoną mieszanką muzyczną, którą tworzy ośmiu wspaniałych muzyków z Meksyku, Peru, Boliwii i Polski. W repertuarze zespołu znajdują się zarówno kultowe, hiszpańskojęzyczne utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach, jak i autorskie kompozycje.

Półfinaliści programu „Mam Talent”, gwiazda licznych festiwali oraz imprez masowych. Poza autorskimi koncertami występowali na imprezach zamkniętych między innymi dla: ANWIL, BAKOMA, LOTOS, LSBC, MAKRO, PTU i wielu innych.

Radość i charyzma, jaką przekazują w swoich utworach podczas koncertów upaja i sprawia, że każde wydarzenie z ich udziałem zakończyć się musi sukcesem.


Liczba punktów: 2500
Występ 120 min
Koszty transportu, zakwaterowania, po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

Mateusz Kaczmarek 350Mateusz Kaczmarek – konferansjer/aktor. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu oraz nadawaniu wyjątkowego charakteru wszelkiego rodzaju imprezom i wydarzeniom. Począwszy od animacji zabaw z dziećmi, poprzez prowadzenie koncertów, akcji charytatywnych, pokazów mody, eventów okolicznościowych, dużych imprez plenerowych, dni miast, czy też konferencji biznesowych zawsze doskonale utrzymuje panuje nad uczestnikami zachowując przy tym najwyższą kulturę i elastyczność. Ponadto doskonale włada językiem co pozwala mu z powodzeniem prowadzić wszelkie wydarzenia międzynarodowe.

Aktualnie prowadzi studio Lotto w TVP.

 

 

Liczba punktów: 500
Prowadzenie imprez do 8h
Koszty transportu, zakwaterowania, po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

Michał Kościuszko - 350

Michał Kościuszko to pierwszy i jedyny dotąd polski kierowca rajdowy, który odniósł zwycięstwo w zawodach rangi Mistrzostw Świata JWRC (tryumfował podczas Rajdu Sardynii 2008). Jest też dwukrotnym mistrzem Polski w klasie A6 i F2. Od 2007 roku reprezentuje Polskę w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata. Sezon 2009 to jego drugi rok w barwach fabrycznego zespołu Suzuki Sport Europe, w którym wraz z Maciejem Szczepaniakiem startuje samochodem Suzuki SWIFT Super 1600. Sportami motorowymi interesuje się od najmłodszych lat. Talent i odpowiednie przygotowanie pozwoliły mu zdobyć tytuł Kartingowego Mistrza Polski już w pierwszym sezonie startów (w 2001 r.). W wieku 17 lat Michał debiutował w Rajdowym Pucharze PZM. Wygrał dwa rajdy w tym cyklu i zdobył międzynarodową licencję rajdową.

 

Liczba punktów: 1000
Koszty transportu, zakwaterowania, po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

350 4. Jacek PałkiewiczJacek Pałkiewicz – polski reporter, eksplorator i odkrywca, członek rzeczywisty brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego. Autor kilkunastu książek oraz filmów dokumentalnych, publikuje reportaże w licznych magazynach europejskich. Odbył i kierował wieloma wyprawami międzynarodowymi.  Uczy elitarne jednostki specjalne strategii przetrwania w odmiennych strefach klimatycznych. W 1983 r. założył w Bassano del Grappa (Włochy) szkołę przetrwania. Za odkrycie źródeł Amazonki został uhonorowany odznaczeniem Kawalera Orderu Zasługi Republiki Włoskiej w 1996 r. Za wybitny dorobek w promocji człowieka, w 2010 r. papież Benedykt XVI uhonorował go złotym krzyżem „Pro Ecclesia et Pontifice“. Jest honorowym ambasadorem Mazur w ramach światowego konkursu na 7 Nowych Cudów Natury.

 

Liczba punktów: 1000
Koszty transportu, zakwaterowania, po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

350 5. Grzegorz MaciaszekGrzegorz Maciaszek – mówca inspiracyjny w obszarze innowacyjnego myślenia, wykładowca TED’x, certyfikowany trener metody Matrix Thinking™, autor artykułów dla Business Insider Polska, coach. Absolwent psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Language Department BeiJing University w Pekinie – psycholog społeczny. Dyrektor zarządzający w La Salle Matrix Thinking Poland, wdrażającej narzędzia do tworzenia i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w organizacjach. Trener z wieloletnią praktyką w Polsce i za granicą, popartą doświadczeniem zawodowym w działach handlowych i szkoleniowych polskich firm i międzynarodowych korporacji. Jest twórcą wielu nowatorskich metod diagnozy menedżerskiej i biznesowej, a także jest autorem pierwszego podręcznika wprowadzającego do metody Matrix Thinking.

 

Liczba punktów: 1500
Koszty transportu, zakwaterowania po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

350 6. La Salle Innovation Matrix™La Salle Innovation Matrix™ – warsztat praktyczny przygotowany jest pod kontem tworzenia innowacyjnych rozwiązań, z wykorzystaniem narzędzi La Salle Innovation Matrix™ i La Salle Opportunity Matrix™. Podczas dedykowanej dla organizacji sesji, dzięki metodzie Matrix Thinking uczestnicy wypracowują innowacyjne rozwiązania dla konkretnych produktów lub usług. Dodatkowo, aby pobudzić kreatywne myślenie uczestników, warsztaty wzbogacone są o inspiracyjne przykłady oraz studia przypadków. Każdy warsztat kończy sesja wyboru i prototypowania najlepszych rozwiązań.

Więcej szczegółów na matrixthinking.pl

 

 


Liczba punktów: 1500
Warsztat dla
grupy do 20 osób, czas trwania – 6h
Koszty transportu, zakwaterowania po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

350 7. Monitor - wynajemMonitor 55” – wynajem na potrzeby każdego wydarzenia. W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić prezentacje, szkolenia czy inne wydarzenia bez urządzeń multimedialnych. Współczesne monitory LED TV są lekkie, łatwe w montażu i niezwykle efektowne. Wysoka rozdzielczość, możliwość podłączenia niemal dowolnego źródła obrazu i dźwięku, łatwość obsługi to tylko niektóre atuty przemawiające za ich wykorzystaniem.

W programie FESTIWAL KORZYŚCI MEETING.PL czeka na Ciebie LED TV 55” wraz z profesjonalnymi statywami.

 

 

 

Liczba punktów: 50
Wynajem na 1 dzień
Koszty transportu po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

350 8. Dokumentacja fotograficznaDokumentacja fotograficzna wydarzeń dawno stała się standardem. Dzięki doświadczeniu oraz znakomitej bazie fotografów Planners zapewnia kompleksowe przygotowanie usługi – od konsultacji przy opracowywaniu głównych założeń imprezy po finalny materiał zdjęciowy, gotowy do wykorzystania w materiałach promocyjnych firmy. W ramach usługi możliwe jest ponadto doradztwo przy opracowywaniu scenariusza, doboru scenografii oraz oświetlenia, tak aby odpowiednio dostosować istotne momenty wydarzenia do planowanych ujęć fotograficznych. Dzięki temu, każdy kluczowy moment zostanie utrwalony w odpowiednim świetle, otoczeniu i właściwym kontekście – niezależnie od tego, czy będzie to nieformalny „welcome drink”, elegancka i oficjalna kolacja czy służbowe wystąpienie Prezesa.

 

Liczba punktów: 200
Koszty transportu, zakwaterowania fotografa po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

350 9. Kabina fotograficzna – FOTOBUDKAFOTOBUDKA – kabina fotograficzna, która bazuje na pozytywnych emocjach generowanych przez osoby robiące w niej zdjęcia. Przed wejściem do kabiny, na uczestników czekać będą śmieszne akcesoria, m.in.: kapelusze, szałowe okulary, stylowe maski, peruki. Radość fotografowania się w kabinie fotograficznej jest niepodważalna. Świadczy o tym kilkadziesiąt imprez i dziesiątki tysięcy wykonanych zdjęć. Obsługa budki jest niezwykle prosta i każdy z gości może samodzielnie wykonać zdjęcie. Wystarczy stanąć przed budką, nacisnąć przycisk „start” i rozpocząć pozowanie. W kilkusekundowych odstępach czasu zostanie wykonana seria zdjęć, a po chwili Goście otrzymają je w wysokiej jakości. Po wydarzeniu wszystkie zdjęcia mogą być umieszczone na dedykowanej stronie wydarzenia..

 

.
Liczba punktów: 700
Koszty transportu po stronie zamawiającego. Dostępność wymaga potwierdzenia.


 

350 10. conrego-proCONREGO Pro to rozbudowany lecz prosty w instalacji, konfiguracji i obsłudze system rejestracji uczestników, dzięki któremu organizacja wydarzenia stanie się znacznie łatwiejsza. Dla kogo jest wersja CONREGO Pro? CONREGO Pro stanowi odpowiedź na kompleksowe potrzeby organizatorów konferencji, kongresów, szkoleń, koncertów i innych wydarzeń. Wersja Pro opracowana została z myślą o bardziej wymagających Klientach, którzy poszukują sprawnego i stabilnego narzędzia do rejestracji uczestników, sprzedaży wejściówek, generowania raportów z napływających zgłoszeń i wysyłki zaproszeń oraz mailingów do uczestników wydarzenia. Ponadto wersja Pro posiada wbudowany system zarządzania treścią responsywnej strony internetowej wydarzenia, moduł umożliwiający udostępnienie rezerwacji hotelowej w trakcie rejestracji uczestnika oraz moduł umożliwiający pełną obsługę recepcji konferencyjnej!

Liczba punktów: 250
Liczba pakietów ograniczona.


 

350 11. conrego-lightCONREGO Light to gotowy do instalacji na Twoim serwerze system rejestracji uczestników, który znacznie ułatwi organizację każdego wydarzenia. Wersja ta pozbawiona jest kilku modułów dostępnych w wersji Pro lub jako płatne dodatki dostępne w naszym sklepie. Dla kogo jest wersja CONREGO Light? Wersja CONREGO Light została opracowana z myślą o organizatorach wydarzeń, którzy poszukują sprawnego i stabilnego narzędzia do rejestracji uczestników, generowania raportów z napływających zgłoszeń oraz wysyłki zaproszeń i mailingów do uczestników wydarzenia. System w tej wersji spełni większość potrzeb organizatorów konferencji, kongresów i szkoleń. Dowodem na to jest fakt, iż ponad 70% wszystkich wdrożeń realizowanych przez firmę CONREGO oparte jest o funkcjonalności dostępne w wersji Light!


Liczba punktów: 150
Liczba pakietów ograniczona.


 

350 12.1 andels-krakowWeekend dla dwojga w hotelu andel’s należącego do grupy hotelowej VIENNA HOUSE. Hotel andel’s by Vienna House Cracow to niezwykłe połączenie designu, sztuki i gościnności. Lokalna społeczność i miłośnicy sztuki, jak również podróżujący w celach służbowych i turystycznych doceniają jego położenie w samym sercu Krakowa. Warto zwrócić uwagę na  doskonale wyposażone, luksusowe pokoje,  apartamenty oraz sale konferencyjne. W hotelu do dyspozycji gości znajduje się całodobowa recepcja i room service, studio fitness i sauna, bezpłatne szybkie WiFi, garaż podziemny, a  to tylko nieliczne atuty tej lokalizacji. Z przyjemnością polecamy pobyt w krakowskim hotelu – dla relaksu lub dokumentacji – wybór należy do Ciebie!

 

 

Liczba punktów: 300
Dostępność wymaga potwierdzenia. Liczba pakietów ograniczona.


 

350 12.2 angelo_katowice_exteriorWeekend dla dwojga w hotelu angelo należącego do grupy hotelowej VIENNA HOUSE. Czterogwiazdkowy angelo by Vienna House Katowice to nowoczesny obiekt biznesowo-konferencyjny w sercu Górnego Śląska.  Katowice znane są ze swojej gościnności i prężnie rozwijającej gospodarki. angelo by Vienna House Katowice stanowi znakomite połączenie tych wartości. Wyjątkowość koncepcji angelo tkwi w unikalnej kombinacji nowoczesnego designu, najnowszych technologii oraz wyrazistej kolorystyki inspirowanej Dalekim Wschodem. Znajdując się w centrum ważnych tras wylotowych i krajowych szlaków komunikacyjnych, ten kolorowy i nowoczesny hotel jest idealną bazą wypadową – 0,5 km do Hali  widowiskowej Spodek, 1.km do Parku Śląskiego i 5.km do Międzynarodowych Targów Katowickich. Polecamy podróżującym turystycznie jaki i służbowo.


Liczba punktów: 300
Dostępność wymaga potwierdzenia. Liczba pakietów ograniczona.


 

350 13. UP 2 UUP 2 U – wyjazd na Kubę, specjalne pakiety SPA, iPad Pro, iPhone 6S, MacBook, weekend w dowolnie wybranym hotelu na świecie, najlepsze zespoły coverowe, gwiazdy polskiej estrady? W programie Festiwal Korzyści nie ma rzeczy niemożliwych! Powiedz nam co Cię interesuje a my przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną i powiemy Ci za ile punktów możesz to otrzymać w prezencie. Zbierając punkty w programie Festiwal Korzyści zaoszczędzisz czas i znacząco obniżysz koszty organizacji wydarzeń! To w 100% win-win – UP2U.

 

 

 


Liczba punktów: wg indywidualnych ustaleń

Dostępność wymaga potwierdzenia.