Zintegruj się z naturą

Gdy nastaje poranek przyjemnie jest wziąć oddech i zjeść wykwintne śniadanie, jednocześnie rozkoszując się pięknym widokiem na jeden z najczystszych regionów Polski – Mazury. W tym tygodniu chcemy zaprezentować obiekt zintegrowany z naturą – Hotel Robert’s Sport Lake Resort & SPA w Mikołajkach...

Praca jest ważnym elementem życia i należy dołożyć wszelkich starań aby wykonywać ją starannie i efektywnie, a gdzie tylko to możliwe – z przyjemnością. Pomoże w tym świetne zaplecze konferencyjne z 3 multimedialnymi salami szkoleniowymi i możliwość zrealizowania niekonwencjonalnych wydarzeń na statku pasażerskim. Połączenie rejsu po mazurskich jeziorach z kolacją, koncertem lub sesją szkoleniową to doskonały pomysł na syntezę przyjemnego z pożytecznym.

Z dala od zgiełku, na brzegu jeziora Tałty, hotel z własną plażą i portem oferuje 158 pokojów z widokiem na: jezioro, Puszczę Piską, mazurskie pola, łąki i pagórki. W 7 nowoczesnych gabinetach spa można skorzystać z  relaksujących i upiększających zabiegów, wliczając w to gamę masaży i rytuałów kąpielowych.

Wnętrze hotelu utrzymane jest w konwencji luksusowego statku pasażerskiego, a bar w  jednej z dwóch restauracji – Kapitańskiej ma kształt drewnianego żaglowca. Ciekawą formą aranżacji jest szklany parkiet z widokiem na poniżej usytuowany basen rekreacyjny. Świetnym pomysłem po kolacji z pewnością będzie odpoczynek na tarasie z okazałym kominkiem bądź nad jeziorem przy ognisku, a dla bardziej aktywnych spacer.

Zapraszamy na Mazury.

Więcej: hotel-port.pl