W zgodzie i harmonii

Kolejne ciekawe, w dobrej lokalizacji i z ciekawą ofertą obiekty zasilają szeregi meeting.pl. Wiosna za oknem, a więc warto wyjść w plener, zapraszamy do wizyty w Pałacu Sulisław w Grodkowie.

W malowniczych krajobrazach  Opolszczyzny, niedaleko Wrocławia, z dala od miejskiego zgiełku, goście Pałacu mogą czerpać z pięknych 5-gwiazdkowych wnętrz i dobrodziejstw przyrody oraz zabiegów ajurwedyjskich, spa i jogi.

Miłe, przytulne i eleganckie wnętrza pokojów pozwalają wyciszyć się, zrelaksować i wejść w zupełnie nowy świat wewnętrznego spokoju i radości. Poza dbałością o ducha, warto zadbać o dobrą formę ciała. Zachęcamy do wizyty w Restauracji Zamku Sulisław – cenionej za aromatyczne przyprawy i kompozycje smakowe zgodne z indyjską sztuką kulinarną z najwyższej półki.

Sale konferencyjne łączą nowoczesne wyposażenie z historycznym klimatem Zamku, a przestronne foyer stanowi dodatkową powierzchnię wykorzystywaną podczas eventów.

Bogata oferta imprez, zarówno w obiekcie jak i plenerowych, pozwala realizować programy integracyjne dla pracowników, takie jak np.: imprezy scenariuszowe, imprezy team-building, wieczory tematyczne czy pikniki firmowe. Istnieje również możliwość zrealizowania dodatkowych atrakcji np.: wieczór Bollywood, warsztaty kuchni indyjskiej, ognisko ze śpiewem szant, kino plenerowe (leżakowe i samochodowe) i wiele innych, zgodnie z życzeniem Klientów.

Chętni na spotkanie z Jogą – nauką o równowadze ciała, umysłu i ducha, bez względu na wiek mogą wziąć udział w unikalnych warsztatach z Guru Jogi Chandrą M.Bhandarim. Tegoroczne motto towarzyszące warsztatom to ”lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Podoba nam się określenie „Sulisław – zamek z hinduskich baśni (…)” – jakiego użyła Pani Joanna Lamparska w „Niezwykłym Przewodniku po Dolnym Śląsku”.

Więcej: palacsulislaw.pl