Przejażdżka po Puszczy

Zaszyć się w puszczy aby odpocząć od cywilizowanego świata? Oczywiście jesteśmy jak najbardziej na TAK, ale czy musimy od razu rezygnować z udogodnień współczesnego hotelarstwa? Dzisiaj przedstawiamy Bobrową Dolinę – jeden z najnowszych obiektów w systemie meeting.pl ...

W.sercu Puszczy Knyszyńskiej 8 km od Białegostoku znaleźliśmy miejsce, w którym z przyjemnością można spędzić czas. A biznes? Teoretycznie aby odbyło się spotkanie biznesowe wystarczą osoby zainteresowane plus stoły i krzesła. My jednak wiemy, że aby spotkanie odniosło sukces należy zapewnić pozytywne nastawienie, dobrą atmosferę otoczenia i przyjazny personel.

Otoczony lasem, na pięknie zagospodarowanym terenie, powstał ośrodek noszący tytuł „Hotelu z pięknym plenerem” i wg rankingu firmy Training Partners należy do setki najlepszych polskich obiektów znakomicie nadających się do prowadzenia konferencji, szkoleń (5 sal konferencyjnych), imprez integracyjnych i outdoor.

Po pobycie na świeżym powietrzu np. przejażdżka wozami po Puszczy, nauka jazdy konnej albo wędkowanie w miejscowym stawie, możemy odpocząć w klasycznie umeblowanych pokojach. Utrzymująca klimat miejsca restauracja „Na styku kultur” proponuje tradycyjną kuchnię kresową, gdzie skosztować można między innymi: Pstrąga z rusztu czy Szaszłyk z sarny.

Wystarczy tylko odrobinę zboczyć ze szlaku szos i autostrad aby tego wszystkiego doświadczyć i w efekcie naładować akumulatory.

Polecamy.

 

Więcej: bobrowadolina.pl