Oferta wielowariantowa oraz Wybór obiektu


OFERTA WIELOWARIANTOWA

Każdy Obiekt ma do dyspozycji funkcjonalność umożliwiającą przygotowanie oferty wielowariantowej.Dotyczy to wyłącznie pozycji gastronomicznych.

Jeżeli Obiekt przedstawił PROPOZYCJE DODATKOWE (GASTRONOMIA – PROPOZYCJE DODATKOWE) w sekcji GASTRONOMIA w wartości domyślnej pojawią się propozycje podstawowe. Dostępna lista z wyboru umożliwi Ci weryfikację pozostałych propozycji.

Wybierając jedną z nich system automatycznie przeliczy całą ofertę uwzględniając dokonaną zmianę. Takie rozwiązanie umożliwia sprawdzenie kosztu wydarzenia w oparciu o różne opcje pozycji gastronomicznych.

WYBÓR OFERTY OBIEKTU

Pamiętaj, że możesz zaakceptować tylko jedną ofertę.

Jeśli, któraś z ofert już na wstępie nie wydaje się interesująca, istnieje możliwość anulowania zapytania wysłanego do obiektu. Można to zrobić z poziomu oferty szczegółowej lub zaznaczając obiekt  (jeden lub wiele) na liście ofert i klikając „ODRZUĆ ZAZNACZONE”. W ten sposób zawęzisz listę potencjalnych lokalizacji, a hotele,  obiekty, których oferta Ciebie nie interesuje, będą miały szansę pozyskać innych potencjalnych klientów.

Zmiana statusu na AKCEPTACJA oznacza Twoją świadomą decyzję i wolę zakupu usług oferowanych przez  wybrany Obiekt.  Nie musisz rezygnować z pozostałych ofert – jak tylko wybrany przez Ciebie obiekt przyjmie zlecenie DO REALIZACJI, pozostałe obiekty zostaną automatycznie powiadomione, że zapytanie jest anulowane i jeśli założyły wstępną rezerwację to mogą ją usunąć.

Po zmianie statusu na AKCEPTACJA system zostanie zablokowany na 3 dni w oczekiwaniu na potwierdzenie przyjęcia do realizacji przez Obiekt (zmiana statusu Obiektu na DO REALIZACJI).

Ostatecznym potwierdzeniem zawarcia umowy pomiędzy Organizatorem, a Obiektem na warunkach zaakceptowanych przez Ciebie jest przyjęcie wydarzenia przez Obiekt DO REALIZACJI. Musi to nastąpić w terminie do trzech dni od momentu zaakceptowania przez Ciebie warunków oferty przedstawionej przez Obiekt.

UWAGA!

Jeżeli Obiekt nie zmieni statusu na DO REALIZACJI zgłoś ten fakt do naszego Działu Obsługi Klienta. W takich okolicznościach będzie Ci przysługiwało prawo odstąpienia od umowy (zmiana statusu na ANULOWANE) oraz wyboru innej oferty.