Nowe wnętrza Hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Byliśmy obecni również na gali w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria, który niedawno został zmodernizowany, a kilka wnętrz zaprojektował światowej sławy francuski projektant Didier Gomez.

Sofitel jest jedyną francuską marką hoteli luksusowych, dysponującą 120-ma obiektami na 5 kontynentach w 40 krajach świata. W Polsce posiada 3 hotele. Największym z nich jest warszawska Victoria. Obiekt został otwarty w 1976 r. Charakteryzuje się typową dla tego okresu prostotą budynku i geometryczną fasadą. Z góry hotel ma kształt litery H. Twórca projektów nowych wnętrz Didier Gomez, zainspirowany wyglądem budynku, postanowił połączyć geometryczne kształty z luksusowymi wzorami, tak by całości nadać cech francuskiej elegancji. Architekt pracował wcześniej dla hoteli Sofitel w Paryżu i Maroku oraz dla marek Louis Vuitton, Kenzo i Celine.

Zarówno Hotele marki Sofitel, jak i pozostałych marek należących do sieci Accor są dostępne w serwisie meeting.pl.

Na zdjęciu (od prawej): Sébastien Bazin – Prezes Grupy Accor, Jacek Stasikowski – Dyrektor Zarządzający meeting.pl i David Henry – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Orbis S.A. — z użytkownikami Jacek Stasikowski i Sébastien Bazin w miejscu Sofitel Warsaw Victoria.