meeting.pl patronem Forum Branży Eventowej Evential 2016: Networking, Wiedza, Biznes

14 stycznia 2016 w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska odbędzie się Forum Branży Eventowej. Zgodnie z towarzyszącym mu hasłem składa się ono z trzech podstawowych obszarów.

Networking

Uczestnicy forum wezmą udział w czterech moderowanych sesjach networkingowych oraz w after party, mającym mniej oficjalny charakter. W trakcie sesji nawiązywane będą nowe i podtrzymywane istniejące relacje pomiędzy przedstawicielami klientów, agencji eventowych i dostawców usług. Sesje networkingowe prowadzone będą przez moderatorów dbających o to, by uczestnikom nie zabrakło okazji do zapoznania się.

Konferencje

Program części merytorycznej został zaplanowany tak, by poruszyć zarówno obszary strategiczne jak i niektóre istotne detale organizacyjne. Omówione zostaną strategiczne zagadnienia związane z wydarzeniami kierowanymi do pracowników firm oraz eventami dla klientów B2B oraz B2C. Ta część konferencji skierowana jest do działów HR, działów marketingu i komunikacji, osób zarządzających zespołami sprzedażowymi i kadry kierowniczej przedsiębiorstw. W oddzielnym bloku dla event managerów szczególny nacisk położony zostanie na catering i obiekty eventowe.

Strefa Dostawców

W trakcie forum swoją ofertę i możliwości przedstawi ok. 100 dostawców, w tym: obiekty, dostawcy cateringu, systemy IT, gadżety, atrakcje, obsługa techniczna oraz inne usługi około-eventowe. Oddzielna powierzchnia i osobna przestrzeń dla każdej firmy pozwoli na prowadzenie konkretnych rozmów handlowych w trakcie wydarzenia.
Udział w Forum jest nieodpłatny dla klientów końcowych ze szczególnym wskazaniem na działy HR, zakupów, marketingu i komunikacji oraz sprzedaży, a także dla agencji eventowych, agencji PR, przedstawicieli centrów handlowych.

Dla dostawców do dnia 27 października 2015 cena udziału w forum wynosi 59 PLN brutto; od 28 października 2015 do 27 listopada 2015 – 149 PLN brutto; od 28 listopada 2015 – 249 PLN brutto. Możliwość rejestracji udziału
w Forum zostanie zamknięta 10 stycznia 2016.

Organizatorem Forum Branży Eventowej jest Evential Sp. z o.o.

Więcej: www.forumevential.pl