meeting.pl – co warto wiedzieć

W ostatnim czasie strona meeting.pl przeszła subtelną metamorfozę , która miała na celu jeszcze wyraźniej zademonstrować korzyści wynikające z używania systemu meeting.pl.  Oto co powinieneś wiedzieć.

Znajdź miejsce, porównaj oferty, wybierz najlepszą w 23 minuty! 

Czas potrzebny na znalezienie i wybór obiektu przez system meeting.pl został dokładnie wyliczony i porównany
z czasem wyszukania obiektu i dokonania transakcji w sposób tradycyjny. Różnica jest zaskakująca.
Poniższe wyliczenia przeprowadzone zostały przy współpracy Organizatorów, którzy przekazali nam swoje doświadczenia. Próba dotyczyła 10 obiektów.

– Gdy na wyszukanie tradycyjne poświęcamy 6 godzin, tak w przypadku meeting.pl zajmuje nam to 1 minutę.
– Podczas gdy zapoznanie się z obiektami w normalnym trybie trwa 1 godzinę, tak przez meeting.pl zajmuje to 15 minut.
– Wybór 10 obiektów do zapytania to normalnie ok. 20 minut. Poprzez meeting.pl trwa to 1 minutę.
– Stworzenie treści zapytania w obu przypadkach to 6 minut, natomiast wysłanie zapytania w sposób tradycyjny zajmuje 20 minut i jedynie 2 sekundy gdy tą samą czynność wykonamy poprzez platformę meeting.pl.

Reasumując – czas potrzebny na wybór obiektu w sposób klasyczny zajmuje ok. 8 godzin. Czas poświęcony na te same czynności, przy korzystaniu z systemu meeting.pl to jedynie 23 minuty.

wyszukiwanie 333
Masz tysiące miejsc do wyboru – Wystarczy kliknąć.

Tygodniowo do systemu dołącza około 10 – 20 nowych obiektów. System meeting.pl zyskuje na popularności
w zaskakującym tempie. Obiekty coraz chętniej uczestniczą w projekcie, traktując meeting.pl jako dodatkowy kanał sprzedaży. W związku z tym Organizatorzy korzystający z systemu mają coraz większy wybór miejsc na swoje wydarzenia. Do wyboru są tysiące Obiektów, a jedyne co musi zrobić Organizator, to kliknąć ten, który wzbudza jego zainteresowanie.

Nawet 50% oszczędności tylko w meeting.pl.

Dzięki łatwemu i czytelnemu porównaniu cen i ofert, efektywnym negocjacjom prowadzonym za pośrednictwem serwisu oraz naszemu wolumenowi obrotu z obiektami możesz prawdziwie zatroszczyć się o swój budżet.
Oszczędności finansowe mają również bezpośredni związek z oszczędnością czasu. Łącznie możesz zaoszczędzić nawet 50% swojego budżetu.

Więcej: meeting.pl