Konferencja, targi, biznes – wszystko w zasięgu ręki

Naszą intencją jest, aby system meeting.pl oferował różnorodne rozwiązania, prezentujemy więc idealne miejsce odpoczynku w trakcie podróży biznesowej i turystycznej – Hotel Grafit na obrzeżach Kielc.

Lokalizacja hotelu zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta (ok. 5km) jak również do Centrum Targowego w Kielcach (ok. 1.9 km).

Miłe dla oka deisgnerskie wnętrza, zmęczonym podróżnym pozwalają odpocząć, a zapracowanym w spokoju nadrobić zawodowe obowiązki. W zależności od naszej chwilowej aury możemy otrzymać jeden z 46 pokojów, w kolorze pasującym do naszego nastroju: wyciszający pastelowo niebieski, elegancki czarno-biały czy magiczny fioletowy. Cztery apartamenty mogą być wykorzystane przez rodziny z dziećmi ale i osoby ceniące przestrzeń i luksus.

W funkcjonalnych i dobrze wyposażonych salach konferencyjno-bankietowych w zależności od potrzeb realizowane są kameralne spotkania, szkolenia i seminaria, a także eleganckie bankiety nawet dla ponad 300 osób.

W ramach relaksu do dyspozycji wszystkich gości są: trzytorowa kręgielnia, sala bilardowa z pełnowymiarowymi stołami, przestronna siłownia oraz dla najaktywniejszych wypożyczalnia i przechowalnia rowerów. Braki kalorii najlepiej uzupełnić w hotelowej restauracji serwującej kuchnię polską i włoską. Po pracy zapraszamy do Restauracji serwującej kuchnię włoską, strefy relaksu w postaci: trzytorowej kręgielni, sali bilardowej z pełnowymiarowymi stołami, przestronnej siłowni a dla bardzo aktywnych polecamy wypożyczalnię rowerów i przechowalnię rowerów własnych.

Profesjonalny i przyjazny personel jest niewątpliwie istotnym atutem.

Więcej: www.grafithotel.pl