IQ PHARMA nowym użytkownikiem platformy meeting.pl

Firma IQ PHARMA SA, lider polskiego rynku badań klinicznych i obserwacyjnych, planuje zorganizować 21 konferencji łącznie dla ponad 4.000 farmaceutów. Spotkania odbędą się w 20 polskich miastach.

„Platforma meeting.pl to narzędzie, którego od dawna poszukiwałem. Mam spore doświadczenie w branży eventowej i wiem ile czasu zajmuje poszukiwanie i wybór odpowiedniej lokalizacji na konferencję. Teraz stało się to banalnie proste, szybkie i co najważniejsze – znacznie tańsze” – powiedział Michał Skoniecki, odpowiedzialny za koordynację projektu.

„Cieszy mnie fakt, że coraz więcej Event Managerów postrzega nas jako profesjonalne narzędzie do pracy, które przynosi im wymierne korzyści a nie, jak to często bywało w przeszłości, zwykłą „książkę telefoniczną”. Meetinng.pl nie jest tradycyjnym portalem. Zamieszczenie oferty obiektu w systemie jest bezpłatne (nie pobieramy opłat za reklamę). Ponadto nie każdy obiekt może do nas trafić.

W meeting.pl znajdują się wyłącznie sprawdzone i profesjonalnie działające venues. To właśnie z tego powodu proces dodawania nowych lokalizacji jest tak bardzo pracochłonny i czasochłonny” – powiedział Witold Janczyński, prezes zarządu spółki Vevendoo, operatora systemu meeting.pl.