Hotele Diament dla podopiecznych Fundacji ISKIERKA

W dniach 25-27 maja w SPA & Wellness Hotelu Diament w Ustroniu odbyły się warsztaty dla podopiecznych Fundacji ISKIERKA, którzy w ramach „AKCJI LATO” odpoczywali w pięknych okolicach Beskidu Śląskiego.

Ponad 40 podopiecznych Fundacji ISKIERKA, która zajmuje się budowaniem systemów wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin, mogło skorzystać m.in z uroku Spa & Wellness, basenu i placów zabaw. Trzydniowy pobyt pełen atrakcji zwieńczyły warsztaty kulinarne, w ramach których podopieczni ISKIERKI wspólnie z Michałem Doroszkiewiczem, Mistrzem Świata i Polski Młodych Cukierników, przygotowywali zdrowe wypieki.

„Podopiecznych Fundacji ISKIERKA mieliśmy przyjemność gościć już po raz kolejny i na pewno nie ostatni. Cieszymy się, że możemy wspierać działania tej organizacji i spełniać marzenia dzieci, zwłaszcza tych, które w sposób szczególny potrzebują naszej uwagi” mówi Adam Krentusz, Dyrektor SPA & Wellness Hotelu Diament w Ustroniu.

„Sieć Hotele Diament jest dobrze przygotowana na przyjęcie najmłodszych i doceniana na tym polu, o czym świadczą zdobyte nagrody,
w tym m.in. odznaczenie „Hotel Przyjazny Rodzinie” w kategorii „Najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny”, „SPA Prestige Awards” w kategorii Baby SPA oraz statuetka „Przyjaciel Fundacji ISKIERKA” za wsparcie dotychczasowych inicjatyw tej organizacji” podsumowuje Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Hotele Diament S.A.

HOTELE DIAMENT S.A. zarządzają 14 obiektami działającymi pod jedną marką – Hotele Diament (12 hoteli jest własnością Spółki, a 2 są dzierżawione na podstawie umów najmu) – które są strategicznie usytuowane w najważniejszych gospodarczo częściach Śląska. Łącznie hotele we Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Gliwicach, Zabrzu, Siemianowicach Śląskich i Ustroniu oferują gościom ponad 2000 miejsc noclegowych w blisko 1000 pokojach oraz prawie 3000 m² powierzchni konferencyjnej. Obiekty Spółki oferują pełną obsługę gastronomiczną, dysponują profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi i Business Centre, posiadają zaplecze rekreacyjne i odnowę biologiczną.

Więcej na: HoteleDiament.pl