Hilton rozpędza się w Polsce

Wygląda na to, że pierwsze konferencje w DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center oraz Hampton by Hilton w Krakowie, które już za chwilę zasilą bazę obiektów w Polsce, zostaną sprzedane jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektów. Oba hotele dołączyły do meeting.pl i już otrzymują zapytania.

W ostatnim czasie branżę zelektryzowała wiadomość o zbliżających się hucznych otwarciach kolejnych hoteli w Krakowie. Według założeń marki, w Hampton by Hilton pierwsi goście będą mogli zameldować się już w kwietniu, z kolei otwarcie DoubleTree by Hilton planowane jest na czerwiec bieżącego roku.

Oba obiekty powstają jako inwestycja dwumarkowa. W jednym budynku, z osobnymi wejściami znajdować się będą dwa hotele: elegancki DoubleTree by Hilton z 224 pokojami i ponad 2 tys. m² powierzchni konferencyjnej, oraz hotel klasy ekonomicznej Hampton by Hilton.
Zespół meeting.pl przystąpił do rozmów z nowymi obiektami na długo przed oficjalnym otwarciem i już dziś są tego efekty. Oba hotele mają już swoje profile w serwisie, a DoubleTree otrzymał właśnie pierwsze zapytania ofertowe. Biorąc pod uwagę popularność niedawno otwartego DoubleTree by Hilton w Warszawie, jesteśmy spokojni o sukces nowych obiektów.

Obecnie w Polsce funkcjonuje 11 obiektów sieci. Kilka lat temu Hilton Worldwide zadeklarował zintensyfikowanie swoich działań nad Wisłą. Według planów, w najbliższych latach do floty marki dołączą kolejne 4 obiekty.