Biznes pośród żywiołów

Pełen życia i energii hotel w połączeniu z atrakcyjną i zaciszną okolicą tworzą niezwykłą ofertę. Bliskość gór, spokój lasu i żywioł wody to kolejna propozycja systemu meeting.pl, czyli energia wprost z natury w Heron Live Hotel.

Pięknie położony obiekt w miejscowości Sienna w Małopolsce odpowiada na potrzeby osób żyjących pełnią życia. Ukryty w leśnej głuszy nad Jeziorem Rożnowskim a jednocześnie świetnie skomunikowany składa się z części hotelowej, 3 restauracji (Sienna 104, Marina i Sky Bar), klubu Hangar, chaty grillowej i wysokiej klasy miejsca na spotkania biznesowe.

Zgodnie z filozofią hotelu najważniejszy jest Gość, któremu oferowane są eleganckie, minimalistyczne i nowoczesne pokoje, od typu Comfort po Penthouse. Podczas pobytu warto skorzystać ze strefy Wellness: basen zewnętrzny i wewnętrzny, jacuzzi, kompleks saun, pokój inhalacji solnych i sali fitness.

Wielofunkcyjne sale konferencyjne umożliwiają realizację różnorodnych wydarzeń. Z 4 przestronnych sal, gdzie istnieje możliwość ekspozycji samochodu, z powodzeniem można utworzyć 9 mniejszych oddzielnych przestrzeni. Niektóre sale są przeszklone od strony jeziora, a bezpośredni widok na Jezioro Rożnowskie i Beskid Sądecki pozwala na chwilę wyciszenia w trakcie przerw kawowych. W ofercie  szeroki wybór przerw i możliwość organizacji posiłków w formie koktajlowej, serwowanej bądź bufetowej.

Przewidziano również bogate propozycje atrakcji dla grup m.in.: rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim, posiłki w chacie grillowej, warsztaty baristyczne, rozgrywki snooker, gry i zabawy terenowe, wycieczki rowerowe, Nordic Walking z przewodnikiem i wiele innych.

Więcej: heron-hotel.com