Biznes na szlaku

Aktywny wypoczynek jest modny, dlatego spełniając oczekiwania Klientów proponujemy coś na „topie” prezentując jeden z najnowszych obiektów w meeting.pl  – Villa Verde Congress & SPA w Zawierciu...

Jeśli jeździsz konno, lubisz wędrować pieszo, uprawiasz turystykę rowerową lub wspinaczkę skałkową to jest to miejsce dla Ciebie. Villa Verde znajduje się w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pięknie usytuowana i otoczona lasami, jest świetną bazą wypadową.

Villa ma co najmniej dwa wizerunki: rodzinny – atrakcjami są Park Wodny i centrum SPA & Wellness oraz konferencyjny – świat biznesu odnajdzie się w doskonale zaprojektowanym zapleczu konferencyjnym. Zrealizować tutaj można konferencje, kongresy, prezentacje produktów, pikniki firmowe, imprezy wieczorne i wiele innych.

Po dniu spotkań i wrażeń goście mogą odpocząć  w jasnych, wygodnych i przestronnych pokojach, a na kolację zaprasza restauracja oferująca kuchnię z pogranicza kuchni regionalnej oraz receptur opartych na kulinarnych podróżach z całego Świata. Warto dodać, że  restauracja jest na elitarnym szlaku Śląskie Smaki oraz Smaczna Jura.

Wyjątkową atrakcją jest hotelowy BROWAR Rzemieślniczy, gdzie w światowej klasy instalacjach browarniczych, najlepsi specjaliści warzą piwo serwowane wszystkim Klientom hotelu.

Polecamy zarówno piwo jak i pobyt w hotelu.

Więcej: villaverde.pl