Bajeczny sen w bańce

Spać pod gołym niebem w ciepłe letnie noce – któż z nas tego nie lubi. Jednak aby to było możliwe, spełnione być musi kilka podstawowych warunków: odpowiednia temperatura, brak deszczu i miejsce najlepiej bez gryzących owadów. I tu pojawia się problem, bo ciężko znaleźć miejsce na Ziemi, które spełni te wymogi.

Mamy propozycję dla tych, którzy mają ochotę na kontakt z naturą ale niekoniecznie chcą bawić się w survival! „Transparent Bubble Tent” czyli alternatywa dla spragnionych widoku gwiazd i bezpośredniego kontaktu z naturą, z pominięciem kontaktu ze światem owadów (no chyba, że na własne życzenie 🙂 ).

Przezroczysta bańka namiotu pozwala cieszyć się widokami 360o, których dobór zależy jedynie od właściciela: nadmorska plaża, cichy zakątek nad jeziorem albo górskie szczyty. Potrzeba tylko miejsca na rozstawienie namiotu i możliwości podłączenia dmuchawy, która utrzymuje kształt schronienia i możemy cieszyć się widokami 24/7.

Podstawowy model to powierzchnia 4 m2 dla dwóch osób dorosłych. W środku z powodzeniem mieści  się przenośna szafa, kanapa, łóżko typu roll-out. Konstrukcja „bańki” umożliwia doprowadzenie elektryczności i podłączenie oświetlenia wewnątrz. Konstrukcje są łatwe do skonfigurowania  – można to zrobić zaledwie w ciągu kilku minut, a w gamie produktów istnieje nawet wariant umożliwiający zawieszenie „bańki” na drzewie. I chociaż namiot nie jest odporny na przebicia, to jest wodo- i ognioodporny, a zbudowany jest z materiałów przyjaznych naturze.

Namioty zostały docenione przez branżę reklamową, stosowane podczas pokazów na świeżym powietrzu, wystaw i wszelkiego rodzaju promocji typu outdoor.

Według nas – super pomysł!

Inspiracja: boredpanda.com, bubbletent.us