Festiwal smaków MAZURY HoReCa 13-14.05.2016

Już 13 i 14 maja 2016 oczy i uszy polskiej branży hotelarskiej i gastronomicznej skupione będą na jednym miejscu – EXPO Mazury S.A. w Ostródzie. Jeżeli hotelarstwo jest Ci bliskie, podczas MAZURY HoReCa festiwal smaków będziesz miał okazję poznać przedstawicieli firm, z którymi współpracujesz na co dzień i poszerzyć wachlarz ofert o nowe propozycje.

Organizatorzy Festiwalu proponują 2 dni spotkań B2B czyli giełdę Hosted Buyers z Profesjonalnymi Kupującymi. Właściciele, dyrektorzy hoteli i restauracji, dyrektorzy techniczni obiektów, szefowie kuchni, kierownicy działów od recepcji po strefę SPA w hotelu, będą mieli okazję spotkać się osobiście z potencjalnym kontrahentem – producentem żywności, wyposażenia gastronomii i pokoi hotelowych. 15 minutowe Business Fast Date może być  początkiem długiej i owocnej współpracy.

Spotkanie na Mazurach to nie tylko prezentacja produktów i usług, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących. Zaplanowano wiele atrakcji, w tym: pokazy, warsztaty, kulinarne konkursy dla profesjonalistów oraz dla amatorów, a także spotkanie integracyjne wystawców i Hosted Buyers! W sobotę podczas dnia dla klienta indywidualnego spotkanie z Karolem Okrasą.

MAZURY HoReCa festiwal smaków – to jedyna taka impreza w północno-wschodniej Polsce.
My się wybieramy i zapraszamy wszystkich głodnych nowości w branży hotelarskiej!