Personal Venue Finder to nie robot

Czy wiesz, że . . .

Prawdziwy Concierge odpowiada za realizację najróżniejszych zachcianek gości hotelowych, ale coraz częściej tę funkcję wykorzystuje się w innych branżach przykładem może być Personal Venue Finder w meeting.pl, czyli osobisty Event Concierge, którego wsparcie można traktować jako formę automatyzacji procesu wyszukiwania obiektu.

Wracając do branży hotelowej – pierwszego na świecie concierge-robota możecie spotkać w hotelu sieci Hilton w Virginii. Imię Connie odziedziczył po założycielu sieci Conradzie Hiltonie. Ten 50-centymetrowy robocik potrafi ruszać rękami i nogami, mówi i wyraża swoje emocje w rozmowie z Gośćmi. Bywa zadowolony, zakłopotany i potrafi zmieniać kolor oczu. Stworzony przez koncern IBM należy do komputerów opartych na technologii Watson, maszyn umiejących słuchać i przetwarzać informacje na język mówiony. Swoją wiedzę Connie czerpie z kognitywnej platformy turystycznej WayBlazer, dzięki czemu potrafi odpowiadać na pytania podróżnych dotyczące lokalnych atrakcji czy polecanych restauracji oraz udzielać wskazówek jak dostać się z punktu A do punktu B. Ale czy jest  stanie zastąpić Człowieka?

W powyższym kontekście przypominamy, że meeting.pl pomimo automatyzacji procesu wysyłania zapytania ofertowego, nie zapomina o tak przecież ważnym elemencie ludzkim, jednocześnie oferując bezpłatne personalne wsparcie w postaci Personal Venue Finder, który niezależnie od możliwości samodzielnego wprowadzania danych do systemu w Twoim imieniu zainicjuje proces, będzie go następnie koordynował i negocjował najlepsze oferty.

 Więcej: Personal Venue Finder – meeting.pl, hotelnews.pl/connie