Gościniec Pod Zielonym Jajem – Niezwykłe Hotele z Polski

Już w poświątecznej atmosferze  przedstawiamy obiekt – Gościniec Pod Zielonym Jajem* znajdujący się na Dolnym Śląsku...

Nasz kolejny wybór jest doskonałym świadectwem różnorodności wśród obiektów noclegowych i upodobań Klientów panującej w Polsce. Obiekty znajdujące się poza centrum miasta z powodzeniem mogą konkurować z typowo miejskimi hotelami pomimo, że ich atuty są zupełnie inne. Wygodę i przyjemność z pobytu poza miastem doceniają również goście zagraniczni.

Nocleg w 200-letnim domu szachulcowym to niezapomniane przeżycie. Zachowanie elementów oryginalnych nie wpłynęło na standard, a każdy z 12 pokoi jest niepowtarzalny i zgodny z klimatem regionu. Właściciele zadbali o to aby obiekt zachował charakter i znajdziemy to w unikalnej konstrukcji z drewna oraz odrestaurowanych wnętrzach z naturalnych materiałów: drewno, glina i piaskowiec. Niektórzy mówią, że jest to miejsce zaczarowane bo zatrzymał się tu czas.

W odpowiednio przystosowanej  starej stajni jest możliwość zrealizowania szkoleń i konferencji a w ogrodzie pikników firmowych. Popularnością cieszą się również wyjazdy integracyjne zaś atrakcjom nie ma końca: od prywatnego toru Off Road*, przez filmowy festiwal „Sami Swoi” w Lubomierzu, Lwóweckie Lato Agatowe,  aż po Zlot samochodów zabytkowych z całej Polski.

W bezpośrednim sąsiedztwie Gościńca nie ma ruchliwych dróg więc można bez przeszkód wsłuchać się w ciszę i dlatego Pod Zielonym Jajem często przebywają grupy medytacyjne. Romantycznie, ekologicznie i baśniowo w pobliżu złotonośnych potoków, pól agatowych, krainy wygasłych wulkanów, Doliny Pałaców i tajemnego miejsca Walonów.

Zapraszamy do świata magii.

*Zielone Jajo– to owalne, zielone logo marki Land Rover

Źródło: polandexclusive.com, podzielonymjajem.pl