Czas start! – ruszyły przygotowania FBE 2017

Pierwsze Forum Branży Eventowej odniosło sukces, który organizatorzy chcą powtórzyć a my z przyjemnością pomagamy w przygotowaniach przyszłorocznej edycji, obejmując patronat medialny nad Forum Branży Eventowej FBE 2017...

Sprawne komunikowanie się przedsiębiorstwa z otoczeniem wydaje się w obecnym czasie podstawą jego istnienia. Istotne znaczenie ma komunikacja z klientami, pracownikami, a także udziałowcami.  Komunikacja pozostaje w kręgu zainteresowań praktycznie wszystkich kluczowych działów firmy i zazwyczaj stanowi element przemyślanej i spójnie opracowanej strategii. Po zdefiniowaniu celów i metod działania to właśnie sposób ich komunikacji jest trzecim najistotniejszym jej elementem. Gdy nadawców i odbiorców komunikatów jest wielu, pojawia się nie jeden problem….

W trakcie FBE 2017 event zostanie pokazany jako spójny element komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa, omówione zostaną pojawiające się na rynku zmiany i  mogące z nich wynikać dla branży wnioski.

Forum Branży Eventowej to przede wszystkim:
merytoryczne wystąpienia – z zakresu skutecznej polityki HR i polityki marketingowej z wykorzystaniem eventów,
panele eksperckie – interesujące panele dyskusyjne z cenionymi w branży ekspertami,
sesje networkingowe  –  umożliwiające nawiązanie nowych relacji,
Strefa Dostawców – miejsce prezentacji najciekawszych ofert rynkowych,
Top Event –prestiżowy konkurs;

W edycji FBE 2016 udział wzięło 1004 uczestników, na 86 stoiskach w Strefie Dostawców pokazało się 97 firm. W styczniu 2017 organizatorzy spodziewają się około 1500 uczestników i ponad 120 firm.

Przyjdź, sprawdź i spotkaj się z nami bo meeting.pl też tam będzie!

Zapraszamy:

Forum Branży Eventowej FBE 2017
12 stycznia 2017, Warszawa
Centrum Targowo – Kongresowe MT Polska

Źródło: www.forumevential.pl