Eva Park Life&SPA – niezwykłe hotele z Polski

Mazowsze nie kojarzy się z uzdrowiskami, a jednak w Konstancinie-Jeziornej powstał pierwszy obiekt o tym charakterze. Naszym zdaniem kwalifikuje to hotel EVA Park Life&SPA do grona Niezwykłych Obiektów z Polski, chociażby z racji roli pioniera...

Tak blisko od Warszawy, a jednocześnie wystarczająco daleko aby uciec od zgiełku. Konstancińskie Centrum Hydroterapii znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Tężni Solankowej w sercu Parku Zdrojowego, oferując Gościom bogaty wachlarz zabiegów SPA, „strefę sportu” i jedyny taki w rejonie basen mineralno-solankowy zasilany z ujęcia własnego naturalnego źródła solanki z głębokości 1 750 m.

Podczas wizyty w Eva Park możemy wytężyć umysł – konferencja w eleganckich salach, a po szkoleniu wytężyć ciało podczas zajęć yogi lub ćwiczeń na platformie Gravity. Duszę nakarmimy w strefie SPA bądź podczas kolacji w Restauracji Przedwiośnie, gdzie szef kuchni oferuje najlepsze produkty regionalnych producentów jak np.: miód z własnej pasieki czy zioła z ekologicznego ogrodu.

Zaproszenie do SPA sygnuje hasło “Skosztuj kąpieli zmysłów w zgodzie z żywiołami”. Ogień – daje ciepło i ogrzewa, Woda – myje i regeneruje, Ziemia – reaktywuje i stymuluje a Powietrze – napełnia vitalną energią. Połączenie bogactwa naturalnego i nowoczesnych technologii gwarantuje wiele nowych doznań.

Zdjęcia pochodzą ze strony obiektu.
Źródło: evapark.pl