Warsztaty B2B Meet The Bidder – 15 marca 2016

Kolejny rok projektów już się rozpoczął! Jesteśmy ciągle w rozjazdach, szukamy najlepszych partnerów, przelotów, hoteli, miejsc i pomysłów. Poświęcamy godziny, by przygotować bezkonkurencyjną ofertę dla klienta. 15 marca w hotelu Mercure Grand w Warszawie odbędzie się nowa edycja spotkań B2B z cyklu Meet The Bidder, która przyśpieszy pracę organizatorów!

WARSZTATY DLA PROFESJONALISTÓW!

Warsztaty Meet The Bidder to możliwość poznania i nawiązania kontaktów z czołowymi dostawcami usług MICE z całego świata, którzy są otwarci na współpracę z Polskim rynkiem. Meet The Bidder stara się inspirować organizatorów, wskazując im firmy i miejsca, które potencjalnie mogą stać się dla nich szczególnie atrakcyjne. Nieformalna i miła atmosfera sprzyja networkingowi i nawiązywaniu trwałych więzi biznesowych. Patronem branżowym warsztatów jest SOIT – Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel.

KTO WEŹMIE UDZIAŁ?

Wśród wystawców wydarzenia znajdą się firmy DMC, hotele, biura promujące regiony, a także oficjalni reprezentanci wielu dostawców usług MICE czy piękne i nowoczesne Centrum kongresowe ICE Kraków. Jeśli chciałbyś poznać lepiej Seszele, Afrykę Południową, Południowo-Wschodnią Azję czy bliższe naszej granicy destynacje – tu spotkasz profesjonalistów, którzy dostarczą ci najświeższe i przydatne informacje o swoich krajach i usługach.

WIEMY CZEGO POTRZEBUJESZ!

  • Poświęć zaledwie kilka godzin na spotkania b2b, a zyskasz wiedzę, której zdobywanie zajęłoby o wiele więcej czasu!
  • Spotykaj się twarzą w twarz z kontrahentami poznając ich osobiście – przekonasz się od razu, czy dany partner jest odpowiedni dla Ciebie!
  • Zyskaj kontakty do profesjonalnych podwykonawców, nie tracąc godzin na wyszukiwanie kontrahentów w sieci!
  • Skorzystaj z okazji do samodoskonalenia się zawodowego, zdobywając cenną wiedzę i kontakty podczas spotkań b2b!

Warto wziąć udział!
Zapraszamy organizatorów wyjazdów incentive, luxury travel, a także eventów w Polsce i za granicą po dużą dawkę wiedzy i międzynarodowych kontaktów!

Rejestracja pod adresem: www.meet-the-bidder.com/zgloszenie
*Udział bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.