Pałac Brunów – niezwykłe hotele z Polski

Piękne barokowe wnętrza i fasady otoczone parkiem zaliczają według nas Pałac Brunów do listy Najpiękniejszych Obiektów w Polsce...

Znajdujący się w położonej u podnóża Karkonoszy Dolinie Pałaców i Ogrodów, zbudowany z charakterystycznego dla Dolnego Śląska piaskowca, powstał w 1750 r. i został znakomicie przystosowany do wymagań współczesnych gości.

Pałac Brunów składa się z trzech głównych części, z których każda spełnia określoną funkcję: Pałacu – części hotelowej, Oficyny – strefy odpoczynku i Powozowni – części konferencyjno-biznesowej.

Wszystkie pokoje wyglądem przypominają komnaty. Choć każdy urządzony został w duchu minionego stulecia to różni się od pozostałych a cechą wspólną jest elegancja. Poza pięknymi pokojami znajdziemy strefę pozwalającą się zrelaksować czyli Wellness & SPA, billard, korty tenisowe, restaurację, kawiarnię i bar. Lokalną atrakcją jest najstarszy w Polsce Browar Lwówek z 1209 roku, znajdujący się w pobliskiej miejscowości Lwówek Śląski.

Określany: „hotelem roku”, „przyjaznym rodzinie” czy „hotelem z pomysłem” doceniony został przez twórców programu stacji DOMO+. Polecany przez klientów biznesowych z Polski i zagranicy, otrzymał liczne nagrody, z których wiele jest wynikiem pozytywnych opinii gości odwiedzających Pałac, w tym Certyfikat Doskonałości wg. TripAdvisor w 2014 roku.

Gorąco polecamy.

Zdjęcia pochodzą ze strony obiektu.
Więcej: www.brunow.pl