Konferencje w twierdzy rycerzy i mnichów

Za doskonały przykład obiektu posiadającego historycznego ducha we współczesnym wydaniu może służyć Hotel Zamek w Gniewie, który również znajdziecie w meeting.pl. Ten pięknie usytuowany na malowniczym wzgórzu nad Wisłą resort zamkowo– pałacowy to idealna mieszanka stylu i luksusu.

Znajdujące się na Królewskim Wzgórzu: Hotel Rycerski, Pałac Marysieńki i Zamek Królewski, oferują łącznie 250 miejsc noclegowych. Dzięki połączeniu komfortu z duchem tradycyjnej polskiej gościnności hotel oferuje pobyty w SPA & Wellness Królowej Marysieńki z bogatą ofertą profesjonalnych zabiegów. Liczne sale restauracyjne, bary, kawiarnie i karczmy rycerskie oddają niepowtarzalną atmosferę relaksu i wypoczynku.

Na Dziedzińcu Zamkowym zwanym Salą Królewską można zrealizować koncert, event, targi czy pokaz mody, zaś realizowane w pięknych komnatach i salach: konferencje, kongresy i bankiety zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

„Gościć i służyć” to podstawowe motto Hotelu Zamek Gniew, które od lat towarzyszy przyjmowaniu Gości odwiedzających zamkowe progi.

Więcej: zamek-gniew.pl