Relaks i integracja

Do systemu meeting.pl dołączył obiekt z niezwykle bogatą ofertą – Termy Pałacowe Nałęczowianka. Obiekt znajduje się w Nałęczowie,
a historia uzdrowiska, którego jest częścią, sięga początów XIX wieku. W otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego goście znajdą ciszę, odprężenie oraz wypoczynek.

Obiekt posiada 138 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokojach typu: apartamenty VIP, apartamenty, pokoje LUX oraz standard. Hotel posiada również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

W obiekcie, na potrzeby biznesu przygotowanych jest 6 sal, wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny: Sala Tęczowa, Sala Księżycowa, Sala Balowa, Sala Zielona, Sala Różowa oraz Salon Kominkowy.

Termy to również doskonałe miejsce na bankiet, nawet dla 150 osób – doskonała lokalizacja, niepowtarzalny klimat, elegancki charakter wnętrz, znakomite menu a także profesjonalna obsługa kelnerska. Na potrzeby przyjęć skorzystać można np.
z zabytkowych wnętrz w Pałacu Małachowskich, nowoczesnych sal i restauracji w Termach Pałacowych, czy Clubu Atrium- najlepszego w Nałęczowie miejsca na imprezę integracyjną z muzyką na żywo lub z DJ.

Obiekt specjalizuje się również w organizacji imprez motywacyjnych i integracyjnych. Każda oferta dostosowana jest do wymagań i budżetu firmy i uwzględnia cele, jakie mają być osiągnięte w procesie motywacji pracowników (lub klientów).

Ośrodek oferuje również bardzo bogatą gamę zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, zabiegów cieplnych
i elektrycznych oraz zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym Clarins i w salonie fryzjerskim Matrix.

Więcej: www.spanaleczow.pl