Blow Up Hall 5050 – niezwykłe hotele z Polski

Na listę niezwykłych hoteli z Polski bezdyskusyjnie wpisać należy poznański Blow Up Hall 5050 – ekskluzywny, zaskakujący, awangardowy, kreatywny, wspaniały designerski obiekt, który gwarantuje niezapomniane wrażenia z pobytu.

Blow Up Hall 5050 to połączenie biznesu ze sztuką w wydaniu najdoskonalszym z możliwych. Efektownie zaprojektowany hotel, mieszczący się w zabytkowych zabudowaniach, należący do kompleksu Starego Browaru, prezentuje dzieła światowej sławy artystów.

Innowacyjny, pełen niespodzianek poznański butik nie ma recepcji, a pokoje nie mają numerów. Zamiast klucza goście otrzymują iPhone’a, który umożliwia odnalezienie pokoju i jego otwarcie.
W obiekcie znajdują się 22 pokoje w 4 kategoriach: Petite Boutique, Deluxe Boutique, Chic Boutique, Suite Boutique.

Hotelowa restauracja utrzymana w minimalistycznym stylu serwuje niebanalne kompozycje polskich smaków. W obiekcie znajduje się również bar oferujący szeroki wybór koktajli.

Hotel zaskakuje na każdym kroku. To również doskonałe miejsce na event. Na potrzeby biznesu czy rozrywki hotel przeznaczył trzy poziomy, na których istnieje możliwość praktycznie dowolnej aranżacji przestrzeni.

Zdjęcia pochodzą ze strony obiektu.

Więcej: www.blowuphall5050.com