Rejs pomysłem na event

Meeting.pl to nie tylko hotele. Do projektu coraz chętniej dołączają alternatywne obiekty, dysponujące przestrzenią eventową. Od niedawna w systemie dostępny jest również historyczny statek Loewentin, oferujący rejsy po Wiśle i Zalewie Zegrzyńskim.

Statek Loewentin został zbudowany w 1892 roku w stoczni Gustawa Fechtera w Królewcu. Był to statek o napędzie parowym. Do 1945 roku pływał głównie jako statek pasażerski chociaż jeśli zachodziła potrzeba służył wojsku lub jako lodołamacz. W styczniu 1945 roku został zatopiony na kanale Łuczańskim w okolicy mostu obrotowego. Wkrótce, po wojnie został wydobyty, wyremontowany i przystąpił do służby. Wielokrotnie zmieniali się właściciele jak i nazwa statku. Obecnie Loewentin oferuje swoją powierzchnię na imprezy firmowe.

Na wodzie organizowane są konferencje, szkolenia, eventy, bankiety, integracje. Na czas rejsu zamówić można wyborny catering, oprawę muzyczną, pomoce multimedialne, przewodnika w dowolnym języku, DJ’a lub pokaz tańca. Na czterech pokładach może przebywać w komfortowych warunkach do 80 osób. Do dyspozycji klientów, oprócz pokładów słonecznych dostępne są dwie kajuty z miejscami siedzącymi, stołami oraz dobrze zaopatrzonym barem.

Podczas rejsu można nie tylko podziwiać panoramę Stolicy z perspektywy Wisły, ale także wziąć udział w lekcji historii Warszawy
i dowiedzieć się, czym „Gruba Kaśka” przysługuje się miastu, jakie tajemnice kryje Port Praski, czy też jaką rolę odgrywała Wisła podczas II wojny światowej.

Połączenie rejsu po Wiśle, możliwości podziwiania uroków polskiej przyrody, lekcji historii z biznesem z pewności sprawi, że goście długo powracać będą pamięcią do tego wydarzenia.

Więcej: www.loewentin.com