Stodoła Wszystkich Świętych zwana Oczyszczalnią – Niezwykłe hotele z Polski

Tym razem w naszym cyklu Niezwykłych Obiektów z Polski przedstawiamy Stodołę Wszystkich Świętych Zwaną Oczyszczalnią. Sama nazwa zasługuje już na miano niezwykłej i zachęca do sprawdzenia co się pod nią kryje.

Dwudziesto hektarowy zakątek pełen szumiących brzóz, zielonych łąk i spokoju – taki opis możemy przeczytać na stronie obiektu.
Mazurska stodoła przetransportowana została przez pół Polski i osadzona na brzegu mazowieckiego stawu w miejscowości Regów, gdzie przyciąga dziś gości poszukujących ekscentryczności i twórczej energii.

W przypadku stodoły można mówić o imponującej przestrzeni i niebanalnym designie. Natomiast samo otoczenie obiektu ukształtowane zostało z wyobraźnią, co sprawia, że jest to miejsce nadzwyczajne.

Obiekt stworzony jest do organizacji szkoleń, przyjęć, warsztatów kreatywnych, a także wszelkich eventów, w których niezbędna jest atmosfera sprzyjająca twórczości. Dużą zaletą jest wynajem obiektu na wyłączność, dzięki czemu uwaga uczestników szkolenia nie jest rozproszona.


 Zdjęcia pochodzą ze strony obiektu.

Więcej: www.oczyszczalniamiejsce.pl