Biznes w malowniczym młynie

Młyn Klekotki resort & spa to nie tylko idealne miejsce dla wypoczynku. Hotel w subtelny sposób został zaadaptowany również do celów biznesowych. Ten odrestaurowany XVII-wieczny młyn wodny w województwie warmińsko-mazurskim, usytuowany jest w Godkowie pomiędzy Morągiem, Pasłękiem i Ornetą. Hotel Młyn Klekotki dołączył do systemu meeting.pl

Dzieje osady młyńskiej w Klekotkach sięgają XV wieku. Do dziś w młynie znaleźć można oryginalne elementy wystroju z XVIII wieku. Aranżacja hotelowych wnętrz nawiązuje między innymi do stylistyki rustykalnej. Nie brakuje też inspiracji dalekowschodnimi podróżami.

W hotelu Młyn Klekotki nie ma dwóch identycznych pokoi – zróżnicowane zostały pod względem wystroju i klimatu przy użyciu takich stylów jak młyński, orientalny, chiński,  czy kolonialny.

W najbardziej reprezentacyjnych częściach hotelu znajdują się przestronne apartamenty. Urządzono je z niezwykłą dbałością o komfort i wygodę gości. Każdy z apartamentów składa się z pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki.
W pokoju dziennym zadbano o miejsce do wypoczynku oraz przydatne – nie tylko podczas podróży służbowych – wygodne biurko. Klimat egzotycznych podróży oddają meble sprowadzone z Indii, Tajlandii oraz Chin, a także ze smakiem dobrane gobeliny oraz rzeźby.

Młyn Klekotki resort & spa to również doskonały ośrodek szkoleniowo-konferencyjny i idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych dla wybranej grupy kontrahentów lub pracowników. W hotelu odbywają się spotkania zarządów i rad nadzorczych. Do dyspozycji uczestników hotel oddaje następujące, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, w tym Sala na Rzece na 120 osób, Sala w Młynie, która pomieści 60 osób, Sala Kominkowa przystosowana na spotkania z udziałem 30 osób, Ogród Zimowy, w którym spotkać się może 50 osób, Sala Barowa
na 32 osoby, Młyńska Winiarnia na 18 osób i kameralna Weranda gotowa przyjąć 15 osób.

Spokojna i cicha okolica, sprzyja pracy wymagającej skupienia oraz negocjacjom, po których można się zrelaksować
w hotelowym spa, na korcie tenisowym lub znajdującym się niedaleko polu golfowym. Hotel posiada także ponad
130 hektarów terenu, dzięki czemu ma nieograniczone możliwości do organizowania nieszablonowych imprez plenerowych. W ramach oferty obiekt poleca między innymi loty balonem, rajdy terenowe, zawody wędkarskie, warsztaty malarskie, warsztaty pieczenie chleba, degustacje miodów pitnych, warsztaty malarskie oraz wycieczki krajoznawcze piesze oraz rowerowe.

Więcej: www.hotelmlynklekotki.pl