Moc eventowych atrakcji u Bramy Mazur

Do systemu meeting.pl dołączył w ostatnim czasie Hotel Port 110, oferujący liczne atrakcje podczas wszelkiego rodzaju eventów firmowych. Trzygwiazdkowiec mieści się w Iławie – tuż nad malowniczym jeziorem Jeziorak.

Hotel Port 110 został doskonale przygotowany na potrzeby biznesu. W części konferencyjnej znajdują się profesjonalnie wyposażone sale z dostępem do światła dziennego – w tym duża sala z wyjściem na taras mieszcząca do 200 osób oraz Sala Bankietowa na 50 osób. Sale aranżowane są zgodnie z wymaganiami organizatorów.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 27 przytulnych i nowoczesnych pokoi, w tym 4 apartamenty z dużymi balkonami. Część pokoi posiada widok na najdłuższe jezioro w Polsce.

Hotel, jako jedyny w Iławie, dysponuje własną mariną. Nowoczesna przystań wyposażona jest w dwa pomosty, pomiędzy którymi znajduje się restauracja na wodzie. Marina przystosowana jest do obsługi 22 jednostek pływających. Możliwy jest również czarter luksusowej motorówki wraz ze sternikiem. Dwunastoosobowa łódź może być idealną atrakcją dla firm. Dostępna jest także wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Ponadto hotel oferuje szeroki wachlarz atrakcji w terenie jak paint ball, quady, ognisko na Wielkiej Żuławie – największej wyspie śródlądowej w Polsce, a także jazdę konną, a w porze zimowej – kulig. Ciekawym uzupełnieniem każdego wydarzenia może być live cooking w wykonaniu Szefa Kuchni lub kolacja połączona z degustacją win.

Dodatkowym atutem obiektu jest bliskość najbardziej atrakcyjnych punktów turystyczno-rekreacyjnych w regionie.

Więcej: www.port110.pl