Eventy na łonie kaszubskiej przyrody

Kaszubski czterogwiazdkowiec dołączył do systemu meeting.pl. Położony w urokliwym zakątku na Kaszubach Kiston Hotel & SPA posiada nie tylko profesjonalne zaplecze konferencyjne, ale także prywatną plażę, relaksacyjną część SPA oraz strefę rozrywki – kręgielnię z barem.

Czterogwiazdkowy Kiston Hotel & SPA położony jest w atrakcyjnej okolicy, w otoczeniu pięknej przyrody,
w Sulęczynie na Kaszubach.

Hotel przystosowany jest do organizacji różnorodnego rodzaju wydarzeń – szkoleń, konferencji, kongresów, pobytów motywacyjnych i integracyjnych oraz bankietów i imprez okolicznościowych. Na potrzeby biznesu Kiston przygotował klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do bezprzewodowego Internetu, w których łącznie można pomieścić nawet 300 osób.

Sale mogą zostać zaaranżowane w różny sposób, w zależności od charakteru eventu i potrzeb grupy. Wszystkie sale posiadają klimatyzację, projektor multimedialny, tablicę, flipchart, Wi-Fi, nagłośnienie oraz zestaw mikrofonowy.
W obiekcie znajduje się również bardzo elegancka sala balowa, która zachwyca złoconymi dekoracjami oraz niezwykłym żyrandolem. Spotkania w mniejszym gronie, o kameralnym charakterze odbyć się mogą w sali VIP.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 56 miejsc noclegowych. Apartamenty są miejscem, w którym każdy będzie mógł wypocząć dzięki wygodnym wnętrzom zaprojektowanym z troską o detale. Ponadto specjalnie przeszkolony personel oferuje wszechstronną i profesjonalną pomoc również przy organizacji wszelkich atrakcji dodatkowych.

Hotel oferuje również bogatą ofertę zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Wykwalifikowani pracownicy zadbają o to, by czas spędzony w SPA przebiegał w miłej i odprężającej atmosferze.

Do dyspozycji uczestników szkoleń hotel oferuje również duży, bezpłatny parking.

Więcej: www.hotelkiston.pl