Eventy pod kopułą – Alvernia Studios

Meeting.pl to nie tylko hotele. To również oryginalne, niesamowite wnętrza, o których organizator bardzo często nawet nie pomyśli przeglądając Internet w poszukiwaniu swojego idealnego miejsca na event. W ostatnim czasie do systemu dołączył wspaniały obiekt – Alvernia Studios, którego futurystyczne kopuły intrygują i przyciągają wzrok.

Wielkie pólkule, szklane tunele, ogromny parking i lądowisko dla helikoptera. Tak wygląda Alvernia Studios – największe i najnowocześniejsze studio filmowe w Polsce. Wytwórnia łączy kompleksowe usługi filmowe
z inwestycjami we własne produkcje i koprodukcje. Studio produkuje filmy fabularne przeznaczone do międzynarodowej dystrybucji, projekty muzyczne i reklamowe oraz uczestniczy w produkcji gier wideo.

Kompleks obiektów o kosmicznym wyglądzie znajduje się w odległości 30 km od Krakowa, 10 km od lotniska Kraków Balice, tuż przy autostradzie A4.

Zobacz film.

W zależności od oczekiwań i potrzeb Klienta Alveria może zająć się również organizacją spotkań – od pomysłu
po kompleksową obsługę wydarzenia. Na potrzeby eventu udostępniane są dwie sąsiadujące ze sobą kopuły o powierzchni 2 tys. mkw. każda. W bankiecie organizowanym w Alverii udział wziąć może nawet 4000 osób. Wszystkie pomieszczenia są nowocześnie wyposażone i klimatyzowane. Przestrzenie można dowolnie aranżować przy wsparciu departamentu budowy dekoracji i scenografii, dzięki czemu event będzie naprawdę niezwykły. Hale posiadają również duże bramy wjazdowe, umożliwiające wprowadzenie samochodów technicznych.

Ponadto Alvernia Studios zapewnia obsługę gastronomiczną i techniczną wydarzenia. Dla grup organizowane
są także wycieczki studyjne po najważniejszych miejscach w obiekcie, takich jak Blue screen, studio nagrań, sala kinowa, Green screen. Na życzenie klienta obiekt może zorganizować również warsztaty filmowe z czynnym udziałem gości.

Więcej: www.alvernia.com