Spotkania biznesowe w sercu Sopotu

Do systemu meeting.pl dołączył w ostatnim czasie sopocki czterogwiazdkowiec – Hotel Haffner. Obiekt doskonale przygotowany na spotkania biznesowe, zachwyca również swoją lokalizacją – w pobliżu jednej z najsłynniejszych ulic w Polsce – Monte Cassino, a także w niedalekiej odległości od plaży.

Hotel Haffner od ponad 10 lat gwarantuje najwyższą jakość organizacji konferencji, pewność rzetelnie zrealizowanego eventu i udanego pobytu biznesowego.

Haffner posiada 8 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, z których największa pomieści 330 osób.
W obiekcie odbyć się mogą takie wydarzenia jak konferencje, kameralne spotkania biznesowe, warsztaty szkoleniowe, imprezy integracyjne czy bankiety. Sale mogą zostać zaaranżowane w zależności od potrzeb klienta
i dopasowane do charakteru danego wydarzenia.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 100 przestronnych i komfortowych pokoi oraz 6 apartamentów w wyjątkowych aranżacjach. Wszystkie pokoje posiadają m.in. indywidualną klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do Internetu.

Klienci biznesowi skorzystać mogą również z hotelowego SPA, które przygotowało dla nich specjalną ofertę.

Dodatkowym atutem hotelu jest jego otoczenie – plaża oddalona o 200 metrów, najdłuższe drewniane molo
w Europie niewiele dalej, Monte Cassino w odległości krótkiego spaceru, a tym samym wszystkie najciekawsze atrakcje Sopotu w zasięgu ręki.

Więcej: www.hotelhaffner.pl