Meeting.pl na Targach TT Warsaw

W dniach 26-28 listopada 2015 roku w Centrum Targowo Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędą
się Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Przez trzy dni dzięki muzyce, barwom i rytmom będzie można poczuć międzynarodowy klimat i skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez wystawców i organizatora, firmę MT Targi Polska.

Targi TT Warsaw to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń branży turystycznej, przeznaczone do nawiązywania kontaktów handlowych i biznesowych z podmiotami z Polski i ze świata. To także doskonała okazja do promocji potencjału turystycznego Polski na arenie międzynarodowej.

Rynek turystyczny w Polsce dynamicznie się zmienia. Nowe technologie wchodzą z impetem w świat turystyki. Niezwykle prężnie rozwija się zaplecze konferencyjno-kongresowe. Co roku w Polsce odbywa się wiele tysięcy spotkań o charakterze lokalnym i międzynarodowych imprez dedykowanych branży MICE. Polska coraz częściej
jest wybierana jako destynacja biznesowa. Prężnie rozwija się również krajowy rynek spotkań. Poza nowymi hotelami, powstają wielofunkcyjne hale i centra konferencyjno-wystawiennicze, posiadające nowoczesne zaplecza.

Targi TT Warsaw to doskonałe miejsce, aby pozyskać nowych klientów, umocnić i wypromować pozycję swojej marki i zaprezentować bezpośrednio produkty, oferowane przez firmę.

Na targach spotkać będzie można m.in. właścicieli i menadżerów obiektów noclegowych, osoby odpowiedzialne za organizację podróży służbowych, firmowych eventów i wyjazdów integracyjnych. To również doskonała okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami zagranicznej branży turystycznej.

Podczas targów odbędą się także liczne spotkania towarzyszące jak konferencje, prezentacje, workshopy, a także spotkania z podróżnikami i blogerami podróżniczymi.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska A23.

Więcej: www.ttwarsaw.pl