Spotkania z widokiem na Zatokę Gdańską

Hotel Mercure Gdynia Centrum, z okien którego rozprzestrzenia się przepiękny widok na Zatokę Gdańską, w ostatnim czasie dołączył do systemu meeting.pl. W hotelu możliwa jest organizacja spotkań nawet dla 700 osób.

Położenie trzygwiazdkowca jest z pewnością jego ogromnym atutem – w ścisłym centrum Gdyni, tuż przy plaży miejskiej, w sąsiedztwie Teatru Muzycznego, w pobliżu muzeów i największych atrakcji miasta. Krótki spacer dzieli hotel od Bulwaru Nadmorskiego, Kamiennej Góry, a także głównej ulicy handlowej – Świętojańskiej.

Zaplecze biznesowe hotelu przygotowane jest na spotkania z udziałem nawet 700 osób. Na potrzeby konferencji i różnego rodzaju eventów Mercure Gdynia Centrum oferuje szereg sal różnej wielkości dobieranych w zależności od wielkości grupy i charakteru spotkania. Część z sal można łączyć i aranżować w zależności od wymagań organizatora. Hotel zapewnia profesjonalne wyposażenie zaplecza konferencyjnego, w tym m.in.: flipchart, sprzęt audio-video, klimatyzację, światło dzienne, dostęp do Wi-Fi.

Do dyspozycji gości hotel udostępnia 294 miejsca noclegowe w komfortowo zaprojektowanych pokojach typu: Standard, Superior, Privilege, Family Suite oraz Executive Suite. Wszystkie pokoje przygotowane są nie tylko pod kątem wypoczynku, ale również pracy.

W hotelu znajduje się także ogrzewany basen oraz sauna, które mogą stać się przyjemnym dopełnieniem dnia wypełnionego pracą. Ciekawym zakończeniem szkolenia czy konferencji może być również wieczorny spacer po plaży, podczas którego uczestnicy zregenerują siły.

Hotel posiada także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Więcej: www.accorhotels.com