Profesjonalne spotkania służbowe na Opolszczyźnie

Sommer Residence SPA & Wellness, który w ostatnim czasie dołączył do systemu meeting.pl to obiekt, gdzie praca doskonale współgra z wypoczynkiem. Hotel położony we wsi Kuniów, niedaleko Kluczborka oferuje swoim klientom profesjonalne centrum konferencyjne, rozbudowaną bazę noclegową oraz atrakcyjne zaplecze rekreacyjne.

Nietuzinkowy obiekt otoczony pięknym ogrodem w południowo – wschodniej Polsce zaprojektowany został z myślą o turystach biznesowych i profesjonalnych spotkaniach firmowych.

Na potrzeby biznesu stworzone zostało przestronne, specjalistycznie wyposażone centrum konferencyjne. Sala bankietowa, zaopatrzona w wysokiej klasy sprzęt technologiczny pomieści nawet 300 osób. Pomieszczenie może zostać zaaranżowane w zależności od potrzeb organizatorów i podzielone na dwa mniejsze. Ponadto w obiekcie znajduje się również sala konferencyjna, przygotowana na eventy z udziałem 100 osób oraz sala kominkowa, idealna na kameralne spotkania i negocjacje.

Sommer Residence oferuje 52 miejsca noclegowe. Do dyspozycji gości są zarówno komfortowe pokoje, apartamenty oraz drewniane domki.

Zaplecze SPA & Wellness, jakie znajduje się w hotelowych wnętrzach, to idealne uzupełnienie każdego spotkania biznesowego. Do dyspozycji gości jest m.in. świat saun, strefa wypoczynku, basen czy jacuzzi. Dopełnienie tych zabiegów stanowi ogród, jakim otoczony jest hotel, a także wiejski klimat i cisza, o którą tak trudno w wielkim mieście.

Dodatkowym atutem obiektu jest jego położenie – w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych i w odległości 43 minut drogi od centrum Opola.

Więcej: http://sommerresidence.pl