Zadbaj o swój biznes w Bydgoszczy

Czterogwiazdkowy City Hotel, położony w ścisłym centrum Bydgoszczy, w pobliżu Starego Miasta oraz Opery Nova, stanowi idealne miejsce na organizację konferencji oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych
w tej części Polski.

Bydgoszcz jest atrakcyjnym miastem o bogatej, ponad 660 letniej historii. Znakomita lokalizacja, obecność międzynarodowego portu lotniczego, dobra komunikacja, dynamiczny rozwój oraz fakt, że Bydgoszcz ma coraz więcej do zaoferowania sprawiają, że właśnie to miasto jest coraz chętniej wybierane jako miejsce organizacji dużych wydarzeń.

Czterogwiazdkowy City Hotel posiada nowoczesne centrum konferencyjne przygotowane na spotkania z udziałem 500 osób. Dzięki sześciu salom, rozdzielanym przez system przesuwanych ścian, o łącznej powierzchni 855 m2 centrum można w łatwy sposób przystosować zarówno do organizacji kameralnych eventów jak i międzynarodowych kongresów. Wszystkie sale wyposażone zostały w wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Hotel przystosowany jest do pracy i wypoczynku. W obiekcie znajduje się 166 nowocześnie zaaranżowanych pokoi oraz 2 apartamenty.

Ponadto do dyspozycji gości czterogwiazdkowiec udostępnia siłownię, sauny oraz jacuzzi, gdzie można odetchnąć
po dniu wypełnionym szkoleniami. W hotelu mieści się również Restauracja 3V6, która serwuje dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej, a także Bar Tiger. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie dla niektórych kasyno oraz salon gier.

Na terenie obiektu znajduje się również wielopoziomowy parking strzeżony.

Więcej: www.city-hotel.pl