Konferencje w zamkowych komnatach

Zamek w Baranowie Sandomierskim otoczony 14-hektarowym parkiem wraz z polem golfowym i Hotelem Zamkowym jest wyśmienitym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i kameralnych spotkań biznesowych.

Historia zamku sięga końca XVI wieku. Przez lata zmieniał on swoich właścicieli, wiodąc razem z nimi burzliwy żywot.  Po zniszczeniach dokonanych podczas wojny zamek został odbudowany i odrestaurowany przez państwo. Obecny kształt zamku stanowi imponujący przykład wspaniałej architektury, ukształtowanej na wzór królewskiego Wawelu w Krakowie. Od 1997 roku właścicielem Zespołu Zamkowo-Parkowego jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Hotel oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych w zamku i Hotelu Zamkowym.

Na terenie posesji znajduje się również wielofunkcyjne, profesjonalnie wyposażone centrum biznesowe, mogące zapewnić komfortowe warunki konferencyjne i szkoleniowe.
Sala nad Stawem, która pomieści 200 gości znajduje się w budynku hotelowym. Zza okien rozprzestrzenia się widok na rozległy staw z pływającym pomostem, natomiast wnętrza utrzymane zostały w tonacji spokojnej zieleni
i naturalnego drewna. Sala wyposażona jest m.in. w niezbędny sprzęt konferencyjny, a także w płynną regulację oświetlenia oraz system tłumaczeń językowych.

W części zamkowej znajdują się sale: Portretowa, Bankietowa, Klubowa, Galeria Tylmanowska oraz Salon Purpurowy. Na potrzeby spotkań wykorzystany może zostać również Taras Północny.

Ponadto w obiekcie mieści się również Restauracja Magnacka – w części zamkowej oraz restauracja hotelowa,
a także sale biesiadne, utrzymane w staropolskiej aranżacji.

Więcej: www.baranow.com.pl