Meeting.pl z nową, zaskakującą funkcjonalnością

Platforma meeting.pl po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. W ostatnich dniach
w systemie pojawiła się dość rzadko spotykana na polskim rynku funkcjonalność, która jeszcze bardziej przyspieszy proces wyboru obiektów na wydarzenie. Wyszukiwanie po lokalizacji na mapie, bo taką nazwę nosi nowa usługa, ma już swoich pierwszych zwolenników.

Od teraz Organizatorzy mają możliwość wyszukiwania Obiektów na mapie po odległości od wybranej lokalizacji. Wyszukiwanie według promienia stosowane jest obecnie w Polsce zbyt rzadko. Platforma meeting.pl jest liderem
na rynku usług konferencyjnych, który proponuje swoim klientom taką usługę.

Jak to działa? Obiekty w profilach na platformie meeting.pl zaznaczają swoje współrzędne geograficzne, dzięki czemu po zaznaczeniu przez Organizatora lokalizacji i wybraniu długości promienia, system znajdzie obiekty z wybranego obszaru. Organizator otrzyma listę Obiektów, znajdujących się dokładnie w miejscu, które go interesuje.
Nie musi już przeglądać wszystkich hoteli z danego województwa, aby znaleźć te, umieszczone najbliżej jego punktu docelowego. Zawężenie wyników wyszukiwania do obszaru zainteresowania znacznie podnosi komfort korzystania
z systemu. Miejsce można wybrać zarówno poprzez wpisanie adresu jak i zaznaczenie go na mapie.

Warto zaznaczyć, że nowa funkcjonalność pozwala wyszukać obiekty w promieniu, uwzględniając jednocześnie kryteria zaznaczone wcześniej. W ten sposób wyniki wyszukiwania spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania Organizatorów.

000