Konferencje we wschodniej Polsce

Nie tylko hotele i restauracje, ale także profesjonalne centra konferencyjno-wystawiennicze Organizatorzy znaleźć mogą w systemie meeting.pl. W ostatnim czasie do listy blisko tysiąca obiektów dołączyło Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Suwałki (Park Naukowo – Technologiczny Polska-Wschód). Sale konferencyjne PNTPW w Suwałkach idealnie nadają się do organizacji zebrań w kameralnym gronie, szkoleń, prezentacji biznesowych, jak również konferencji i międzynarodowych kongresów.

Centrum składa się z czterech różnej wielkości, nowocześnie zaprojektowanych sal konferencyjnych.

Sala Kongresowa – największa sala centrum, przygotowana została na konferencje z udziałem 300 osób. Sala ta wyposażona jest w dwa rzutniki multimedialne full HD, a także w system tłumaczeń symultanicznych. Trzy wyciszone akustycznie kabiny tłumaczy znajdują się w pomieszczeniach technicznych, za lustrem weneckim, za którym znajdują się również dwa pomieszczenia biznesowe, w których mogą odbywać się spotkania towarzyszące konferencji. Sala przystosowana jest również dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sala Szklana to 100 osobowa sala konferencyjna, umożliwiająca dowolną konfigurację ustawienia, według potrzeb organizatora. To również 420 m2 powierzchni wystawienniczej, doskonale nadającej się do organizacji targów, wystaw czy pokazów.

Dodatkowym atutem sali jest system do głosowania pozwalający przeprowadzać narady lub inne posiedzenia,
do organizacji których wymagany jest tego typu sprzęt. Dodatkowo sala posiada wszelkie niezbędne udogodnienia jak m.in. klimatyzacja, mikrofony bezprzewodowe, mównica czy Wi-Fi.

Sala Biznesowa to 16 osobowa sala urządzona w designerskim stylu. Sala stanowi odpowiednie miejsce do organizacji kameralnych spotkań w gronie zarządu czy niewielkich wydarzeń firmowych.

Sala Kameralna – najmniejsza ze wszystkich pomieszczeń konferencyjnych, pomieścić może 12 osób. To idealne miejsce do organizacji niewielkich spotkań biznesowych, czy szkoleń w małym gronie. Sala wyposażona jest
w niezbędne urządzenia multimedialne.

Więcej: http://bit.ly/1MyL2Gg