Targi World Hotel 2015 – krótkie podsumowanie

W dniach 13 – 15 października 2015 roku w Warszawie, w MT Polska odbyły się już po raz ósmy Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych World Hotel.

Targi World Hotel to prestiżowe spotkanie biznesowe, podczas którego prezentowane są produkty i usługi, a także najnowsze systemy i rozwiązania technologiczne przeznaczone dla obiektów noclegowych.

Podczas trzech dni wydarzenia wystawcy mieli okazję zaprezentować swoje nowości, a także bezpośrednio sprzedać swoje produkty. W programie targów nie zabrakło też szkoleń, konferencji i innych spotkań, dzięki którym można było zdobyć cenną wiedzę.

Tegoroczne wykłady i warsztaty poświęcone były między innymi takim zagadnieniom jak: design hoteli, SPA i nowe trendy, social WiFi oraz inne narzędzia marketingu dla hoteli. Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Chętnych pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe nie brakowało. Na poszczególnych panelach frekwencja sięgała 70 osób.

World Hotel to obecnie jedyne tego typu wydarzenie skierowane do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. Pojawiły się jednak nieoficjalne informacje, że w przyszłym roku mogą mieć miejsce nawet dwie konkurencyjne imprezy. Rozumieć to można tylko w jeden sposób – targi odnoszą sukces.

Liczba zwiedzających nie odpowiadała co prawda liczbie gości na tego typu wydarzeniach w innych stolicach Europy jak np. na Paryskich targach EQUIP’ HOTEL, jednakże wielu wystawców wracało z Warszawy zadowolonych, z nowymi kontaktami handlowymi i planami biznesowymi.

Zdjęcia dostępne są tutaj.