Konferencje w bajkowej scenerii gór

Do systemu meeting.pl dołączył Biały Dunajec Resort Spa&Wellness. To urokliwy resort w górach otoczony przez malownicze krajobrazy ośnieżonych szczytów, rozległych łąk i lasów poprzecinanych szemrzącymi strumieniami.

Hotel Biały Dunajec znajduje się na południowym zboczu Pasma Gubałowskiego w pobliżu Zakopanego. Doskonała lokalizacja, wyszukany design, dbałość o detale, a przede wszystkim ekskluzywny serwis, gwarantują komfort nawet najbardziej wymagającym klientom. Hotel stanowi również idealne miejsce na spotkania biznesowe.

W obiekcie znajduje się kameralna, elegancko zaaranżowana sala konferencyjna, idealna na spotkania biznesowe, prezentacje, szkolenia i konferencje, która w różnych układach może pomieścić do 80 uczestników. Sala jest dobrze doświetlona, a także wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny. Resort oferuje również catering dostosowany
do potrzeb danego spotkania – od skromnych przerw kawowych i poczęstunków, przez lunche i kolacje biznesowe,
aż po wystawne bankiety.

Biały Dunajec Resort SPA & Wellness do dyspozycji gości oddaje 110 miejsc noclegowych w 50 przestronnych pokojach i apartamentach. Każdy z nich charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia. Większość pokoi posiada własny balkon lub przyległy taras, z którego rozciąga się widok na tatrzańskie szczyty. Wszystkie pokoje zostały komfortowo wyposażone.

Resort słynie z holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i kondycję fizyczną, W ofercie znaleźć można klasyczną parową saunę, tak zwaną łaźnię rzymską – pomieszczenie o wysokiej wilgotności i temperaturze dochodzącej do 40 – 65 stopni. Hotel dysponuje także suchą sauną fińską o bardzo wysokim poziomie temperatur oraz niskiej wilgotności powietrza. Relaks w saunie będzie idealnym uzupełnieniem ciężkiego dnia wypełnionego spotkaniami.

Więcej: www.resortspa.com.pl