Pierwszy w Polsce Turniej Tenisa Stołowego dla branży horeca

HoReCup to wydarzenie sportowe, edukacyjne, integracyjne i motywacyjne dla wszystkich przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej. W odróżnieniu od licznych konferencji i kongresów dla Hotelarzy, skupiających się w doskonałej większości na obecności właścicieli obiektów i osobach zarządzających, stworzona została możliwość spotkania pracowników hoteli, restauracji i firm cateringowych, znajdujących się na każdym szczeblu zawodowym. Wydarzenie skierowane jest również do szkół i uczelni.

Jest to pierwszy z cyklu, jak i pierwszy w Polsce event dający możliwość jednocześnie:
– wymiany doświadczeń, nawet tym najbardziej doświadczonym – właścicielom i managerom;
– udziału w szkoleniu „Automatyzacja sprzedaży – czyli jak sprzedawać lepiej” prowadzonym przez Ekspertów Akademii Hotelarza i Profitroom, Mateusza Zielińskiego i Piotra Górnego – dla młodych i ciekawych;
– poznania historii sukcesu oraz możliwości rozwoju stwarzanych przez stowarzyszenia branżowe AICR oraz MPI Poland Club – dla najbardziej ambitnych;
– udziału w wykładzie „Mistrza Prezentacji” – Wojciecha Herry – dla głodnych rozwoju osobistego.

Wszystko w towarzystwie zdrowej rywalizacji sportowej, bez barier wynikających z codziennych relacji służbowych. Wszyscy, jak równy z równym, staną przy stole, aby zmierzyć się w pierwszym ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego HoReCup2015.

Jak w każdym profesjonalnym turnieju tenisa zaplanowane zostały nagrody finansowe i puchary Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego dla pierwszych 3 dwuosobowych drużyn. Dla pierwszych 5 drużyn przygotowane zostały nagrody rzeczowe, w tym prenumeraty magazynów branżowych „Hotelarz” i „MICE Poland”.

O emocje muzyczne zadba prawdopodobnie najlepsza w Polsce – Królewska Orkiestra Symfoniczna. Artyści zagrają dla nas największe hity filmowe oraz przeboje światowej muzyki rozrywkowej w bardzo energetycznych, wyjątkowych aranżacjach. Wraz z muzykami orkiestry wystąpi wybitny skrzypek i showman – Bogdan Kierejsza. Po koncercie wszyscy porwani zostaną do tańca.
Przez cały weekend o uczestników i gości kulinarnie, zdrowo i kolorowo dbać będzie najbliższy Partner hotelu – Good Company Garden Restaurant. Na zakończenie weekendu, kiedy najlepsi tenisiści zagrają w finałach, pozostali będą mogli zobaczyć Warszawę w wydaniu rodem z PRL dzięki WPT1313.

Wartość wydarzenia podkreśla udział Partnerów – Profitroom, Bank Pekao, Good Company Garden Restaurant; Partnerów Merytorycznych i Artystycznych – Polski Związek Tenisa Stołowego, MPI Poland Club, AICR, Królewska Orkiestra Symfoniczna; Sponsorów wspierających branżę swoimi usługami i rozwiązaniami – Ever Grupa, VisionTime, Hafele, Hollywood Rental; oraz Sponsora Głównego dbającego o wsparcie technologiczne – Samsung Business!

Zapraszamy do podjęcia wyzwania sportowego, do budowania relacji, do wymiany doświadczeń i do wykorzystania HoReCup jako motywacji dla Waszych Pracowników. Rejestracja www.HoReCup.pl

Sound Garden Hotel dziękuje za wsparcie i dobre słowo Patronom Medialnym w tym Blogom – Hotelarz, MICE Poland, Wiadomości Turystyczne, meeting.pl, strefamice.pl, wojciechliszka.pl.

Co? HoReCup2015
Kiedy? 6 – 8.11.2015
Gdzie? Sound Garden Hotel Airport, Warszawa, Żwirki i Wigury 18

Rejestracja: www.HoReCup.pl