Targi World Hotel już za kilka dni!

Już za tydzień rozpoczynają się Targi World Hotel – jedyne w Polsce wydarzenie skierowane wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim.

W dniach 13-15 października w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska odbędzie się prestiżowe, spotkanie biznesowe, podczas którego zaprezentowane zostaną produkty i usługi, a także najnowsze rozwiązania informatyczne przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie. Targi WorldHotel stwarzają możliwość zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu branżowych klientów. Podczas trzech dni wydarzenia wystawcy będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty handlowe, prezentować oraz bezpośrednio sprzedawać innowacyjne usługi i produkty.

Na targach pojawi się także platforma sprzedaży usług konferencyjnych – meeting.pl. Zwiedzający będą mieli możliwość przetestowania systemu i zapoznania się z jego funkcjonalnościami. Odbędzie się również loteria wizytówkowa, w której do wygrania będzie m.in. reklama w systemie meeting.pl.

Meeting.pl współdzielić będzie stoisko ze swoim partnerem biznesowym – MeetingsPoland, producentem jedynego
na rynku profesjonalnego Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych.

W programie targów znajduje się również wiele szkoleń, warsztatów, konferencji i innych spotkań, dzięki którym można nie tylko zdobyć cenną wiedzę, ale również podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki.

Serdecznie zapraszamy na stoisko A- 48!

Więcej: www.worldhotel.pl