Jesienne spotkania na Podkarpaciu

Hotel Krosno Nafta jest już dostępny w systemie meeting.pl. Obiekt posiada profesjonalne centrum konferencyjne, elegancką restaurację oraz liczne dodatkowe udogodnienia – wszystko w czterogwiazdkowym standardzie.

Luksusowy hotel, położony w urokliwym Krośnie, w swojej ofercie posiada 10 pokoi jednoosobowych, 10 pokoi dwuosobowych Standard, 15 pokoi DeLux, 2 pokoje rodzinne, 4 Apartamenty oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy z pokoi został zaprojektowany i wyposażony tak, aby zapewnić wygodę i komfort gości. Dzięki indywidualnie zaprojektowanemu wnętrzu, pokoje stanowią idealne miejsce do odpoczynku, jak i pracy.

Hotel przystosowany jest również na potrzeby biznesu. W obiekcie odbywają się konferencje, seminaria, szkolenia, warsztaty i sympozja. Nowoczesne Centrum Konferencyjne, przygotowane według najnowszych standardów posiada pięć klimatyzowanych sal szkoleniowo-konferencyjnych o łącznej powierzchni 600 m2. Wielofunkcyjne sale mogą pomieścić od 20 do 220 osób. Bogate wyposażenie audiowizualne i multimedialne, zestaw do tłumaczeń symultanicznych oraz profesjonalna obsługa, gwarantują wysoki poziom organizacyjny i techniczny imprezy.
Hotel zapewnia również obsługę cateringową, dostosowaną do charakteru wydarzenia.

Krosno-Nafta oferuje również szeroki wachlarz usług gastronomicznych. Hotelowa Restauracja „Podkarpacka”
to miejsce, w którym spotykają się goście hotelowi, biznesmeni czy uczestnicy wydarzeń, odbywających się w hotelu.
Personel kuchni i obsługa sali sprostają wymaganiom, specyficznym gustom i upodobaniom każdego z goszczących
w lokalu.

Więcej: www.hotel.nafta.pl