Luksusowe konferencje na Śląsku

Papuga Park Hotel jest już dostępny w systemie meeting.pl. Położony w Bielsku-Białej czterogwiazdkowiec oferuje komfortowe sale konferencyjne nawet dla 120 osób.

Papuga Park Hotel położony jest na obszarze Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego w Dolinie Wapienicy, w sercu Podbeskidzia. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że klienci hotelu mają możliwość korzystania z licznych form rekreacji na świeżym powietrzu.

Na potrzeby gości hotel oddaje 60 luksusowo wyposażonych pokoi, zarówno jedno – jak i dwuosobowych, a także pokoje typu studio.

W obiekcie znajduje się centrum biznesowe, które składa się z pięciu profesjonalnie przygotowanych sal:  ARA, NESTOR, NIMFA, KAKADU, ŻAKO. Centrum przeznaczone jest na spotkania kameralne jak i konferencje dla 120 uczestników. Dodatkowo hotel posiada elegancką salę bankietową z tarasem letnim, która pomieści 100 osób oraz salę bankietową VIP przeznaczoną dla 25 osób.

Konferencje czy szkolenia można połączyć z imprezą o charakterze integracyjno-wypoczynkowym. Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania bankietu, kolacji, ogniska czy innej uroczystości. Uczestnicy mogą również skorzystać z bogatej oferty zabiegów kosmetycznych i regeneracyjnych w nowoczesnym Spa & Wellness Marrakesz. Chwile spędzone w basenie, jacuzzi czy saunie fińskiej pomogą zregenerować siły po wyczerpującym spotkaniu.

Nie brakuje też profesjonalnego zaplecza cateringowego. W hotelu znajduje się restauracja serwująca wykwintne dania kuchni polskiej
i międzynarodowej, a także CafeBar z tarasami letnimi i oczkiem wodnym. Jest również PUB, gdzie odbywają się wieczory muzyczne.

Hotel wkomponowany jest w rozległy park, który sprzyja odpoczynkowi oraz spacerom. To także doskonałe miejsce na grilla.

Więcej: papuga.pl