Pierwsza w Polsce Paczka Eventowa

Czym jest Event Paczka? To niezbyt rozpowszechniona dotąd w Polsce możliwość zakupu w pakiecie usług różnych firm, świadczących usługi dla tego samego sektora odbiorców. Prezentowana Event Paczka skierowana jest zarówno do przedstawicieli obiektów jak i organizatorów wydarzeń.

Zastanawiasz się jak zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku? Jakie narzędzia wykorzystać? Z pewnością zainteresuje Cię Event Paczka. Wybór zestawu gwarantuje oszczędność nawet do 50%.  Skorzystaj z oferty dostawców najlepszych narzędzi wspierających obsługę wydarzeń i obiektów w Polsce!

Trzy firmy oferujące produkty niezbędne podczas organizacji wszelkiego rodzaju eventów, znajdują się teraz w jednym miejscu – w jednej paczce.

Znajdziesz, wybierzesz i opłacisz wymarzone miejsce na każdy event, przygotujesz dedykowany system rejestracji dla uczestników, skontaktujesz ze sobą osoby biorące udział w wydarzeniu i zapewnisz im stały dostęp do niezbędnych informacji jak np. agenda konferencji czy bio prowadzących. To tylko niektóre z możliwości jakie oferują narzędzia zebrane w specjalnym pakiecie.

Paczka zawiera oferty takich firm jak: meeting.pl, SYSKONF oraz CONVENTICA. Meeting.pl oferuje pakiet PREMIUM za 0 zł na okres 6 miesięcy. SYSKONF gwarantuje rabat 50% na jednostki rejestracyjne przez pierwsze 3 miesiące. CONVENTICA z kolei proponuje Pakiet basic za 0 zł za pierwszy event lub pakiet business z rabatem 50%.

Oferta ważna jest do końca października, dlatego warto się pospieszyć. Skorzystaj z gotowej paczki, zaoszczędź swój czas. W zestawie taniej!

 

Więcej: eventpaczka.pl