Luksus w historycznych wnętrzach w mazurskim kurorcie

Hotel St. Bruno można już znaleźć na platformie meeting.pl. Czterogwiazdkowiec, który poszczycić się może pięknymi, butikowymi wnętrzami znajduje się w Giżycku, zwanym również mazurskim kurortem.

Hotel St. Bruno powstał w wyniku renowacji i rozbudowy zniszczonego zamku w Giżycku, którego burzliwa historia sięga zamierzchłych czasów – końca XIII wieku. Renowacja zamku w Giżycku i przekształcenie go w luksusowy hotel trwało półtora roku. W tym czasie pieczołowicie odrestaurowano wartościowe pozostałości budowli i dobudowano dwa dodatkowe skrzydła, bazując na kształcie obiektu z przełomu XIX i XX wieku. Całość prac odbyła się pod nadzorem konserwatora zabytków.
Niepowtarzalny klimat obiektu, piękne wnętrza, butikowy wystrój, bogata oferta SPA i świetna restauracja są tego niezaprzeczalnym dowodem. Historyczny charakter hotelu doskonale współgra z wystrojem nawiązującym stylistyką do lat 20 i 30 ubiegłego wieku.

Hotel tworzą trzy części. Pierwszą z nich jest odrestaurowany zamek, gdzie znajduje się 21 pokoi. Dwie pozostałe części stanowią rozszerzenie i odwzorowanie historycznych obiektów, mieszcząc przy tym 46 pokoi i 2 najwyższej klasy apartamenty.

Luksusowy czterogwiazdkowiec jest również doskonałym miejscem na realizację wszelkiego typu eventów. Na potrzeby biznesu przygotowane zostały trzy eleganckie sale: Coco Chanel, Josephine Baker, St. Bruno, zdolne pomieścić do trzystu uczestników, a także piękny hotelowy dziedziniec i przestronne foyer, które mogą być sceną dla oryginalnych atrakcji towarzyszących. To doskonałe miejsce, aby zorganizować szkolenia, sympozja czy konferencje. W całym obiekcie panuje atmosfera luksusowego wypoczynku.

Ponadto St. Bruno posiada dodatkowe udogodnienia dla gości jak basen, SPA, restauracja La Bibliotheque, Night Club czy kręgielnia.

Więcej: hotelstbruno.pl