Integracja i sportowa rywalizacja – już wkrótce HoReCup 2015

W dniach 6-8 listopada w hotelu Sound Garden Hotel Airport w Warszawie odbędzie się  I Ogólnopolski Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Hotelarzy i Gastronomów „HoReCup 2015”.

Głównym celem zawodów jest wyłonienie najlepszych drużyn w tenisie stołowym w branży hotelarskiej i gastronomicznej, popularyzacja tej dyscypliny sportowej oraz integracja uczestników turnieju. Ponadto część dochodu ze sprzedaży pakietów turniejowych oraz zbiórka publiczna przeprowadzona podczas turnieju zostaną przekazane na cele statutowe Fundacji Ewy Błaszczyk „AKOGO?”.

Skompletuj swój „dream team”, zaproś znajomych i dołącz do sportowej rywalizacji! Zmierz się z nami! Do wygrania super nagrody rzeczowe i pieniężne. Zdobywcy I miejsca otrzymają 4000 PLN dla drużyny!

Sound Garden Hotel Airport to trzygwiazdkowy, nowoczesny, pierwszy typu „SMART” hotel w Warszawie. To idealne miejsce zarówno dla gości indywidualnych, podróżujących służbowo, jak i bogata przestrzeń do zorganizowania różnego typu eventów, konferencji czy targów. Spójny koncept „sound”, profesjonalna i miła obsługa, komfortowe pokoje jak i nowoczesne zaplecze konferencyjne sprawiają, że hotel spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Fundacja „AKOGO?” została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza. Celem Fundacji jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. Fundacja wybudowała pierwszą w Polsce klinikę-wzorzec (na 15 łóżek) przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka – Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie trafiają najcięższe przypadki.

Platforma meeting.pl jest partnerem turnieju.

Formularz rejestracyjny: http://horecup.pl/rejestracja